Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
276 912 zł
Umowa zawarta
17 sierpnia 2026
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
10 ofertceny: 276 912 zł – 479 155 złodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Całodobowa obsługa portierni w Kopalni Soli Bochnia sp. z o. o.

Zamawiający Kopalnia Soli Bochnia sp. z o. o. (Bochnia, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Całodobowa obsługa portierni w Kopalni Soli Bochnia sp. z o. o”, wybierając ofertę wykonawcy NEPTUN SECURITY Sp. z o.o. Wartość umowy: 276 912 zł. Złożono 10 ofert.

Zamawiający: Kopalnia Soli Bochnia sp. z o. o.Bochnia, Małopolskie (powiat Bocheński →)opublikowano 26 sierpnia 2026
Wartość umowy
276 912 zł
Liczba ofert
10 ofert
Konkurencyjność
~2,6 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    24 czerwca 2026

    Termin ofert: 3 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    26 sierpnia 2026

    10 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy NEPTUN SECURITY Sp. z o.o. (GDAŃSK), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 276 912,36 zł (umowę zawarto 17 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 10 ofert; ceny wahały się od 276 912,36 zł do 479 155,36 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Kopalnia Soli Bochnia sp. z o. o.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000867845

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Campi 15

1.5.2.)Miejscowość

Bochnia

1.5.3.)Kod pocztowy

32-700

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL214 - Krakowski

1.5.7.)Numer telefonu

14 61 52 412

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

p.czado@kopalnia-bochnia.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.kopalnia-bochnia.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://kopalnia-bochnia.ezamawiajacy.pl/pn/kopalnia-bochnia/demand/300357/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


pozostałe górnictwo i wydobywanie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Całodobowa obsługa portierni w Kopalni Soli Bochnia sp. z o. o.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-fabde4d6-a7fc-4dd0-bfeb-d590ff029f3b

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00407186

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00304996

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

5/2026/EZ

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

313405,73 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Całodobowa obsługa portierni w Kopalni Soli Bochnia sp. z o. o.
Przedmiotem zamówienia jest:
1) Zapewnienie stałego dozoru sygnałów przesyłanych i gromadzonych w elektronicznych urządzeniach (telewizja przemysłowa zainstalowana na terenie Kopalni),
2) Bieżącego informowania kierownictwa Kopalni i odpowiednich służb o zaistniałych
i potencjalnych zagrożeniach,
3) Obsługi bram wjazdowych Kopalni i dbania aby miejsca postojowe wyznaczone do celów przeciwpożarowych nie były zajmowane przez inne pojazdy,
4) Sprawdzania i kontrolowania osób wchodzących i wychodzących z zakładu,
5) Zabezpieczenia zdawanych kluczy od wszystkich pomieszczeń, nadzór nad ich wydawaniem, zgodnie z wykazem,
6) Prowadzenia rejestru wydawanych kluczy,
7) Sprawdzania zgodności wynoszonego bądź wywożonego materiału z przepustką materiałową wystawioną przez osoby uprawnione,
8) Prowadzenia ewidencji materiałów wywożonych i wynoszonych,
9) Sprawdzania pojazdów samochodowych wjeżdżających i wyjeżdzających z terenu zakładu,
10) Włączania o zmroku i wyłączania o świcie oświetlenia obiektów w rejonie szybu Campi,
11) Odnotowania wszystkich zauważonych nieprawidłowości oraz zleconych informacji
w książce ewidencji,
12) W przypadku pożaru, awarii wodociągowej, kanalizacyjnej, ciepłowniczej itp. wezwania odpowiednich służb miejskich oraz telefoniczne powiadomienie dyspozytora ruchu zakładu górniczego,
13) Wydawanie marek,
14) Rejestrowanie marek pracowniczych,
15) Rozwiązywanie problemów z osobami pod wpływem alkoholu bądź innych środków odurzających,
16) Rozwiązywanie problemów z osobami agresywnymi,
17) Zgłaszanie do dyspozytora ruchu zakładu górniczego spraw związanych z sytuacjami awaryjnymi na parkingu np. zarysowanie samochodu,
18) Ewidencja wjazdu na teren kopalni samochodów osobowych przedstawicieli urzędów i instytucji oraz osób i firm posiadających pisemne zezwolenie,
19) Ewidencja wjazdów na teren Kopalni samochodów ciężarowych, dostawczych, przywożących materiały do Kopalni oraz przyjeżdzających po towar do Kopalni,
20) Przestrzeganie postanowień i zarządzeń wydanych przez Zleceniodawcę dotyczących procedur wejść i wjazdów na teren Kopalni. Załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

98341120-2 - Usługi portierskie

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

98341120-2 - Usługi portierskie

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

10

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

7

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

276912,36 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

479155,36 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

276912,36 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

NEPTUN SECURITY Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

584 282 93 45

7.3.3)Ulica

Aleja Grunwaldzka 309

7.3.4)Miejscowość

GDAŃSK

7.3.5)Kod pocztowy

80-309

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

276912,36 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Kopalnia Soli Bochnia sp. z o. o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bochnia.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 276 912 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 98341120-2 (Usługi portierskie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: NEPTUN SECURITY Sp. z o.o. (GDAŃSK). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 10 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.