Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zwiększenie cyberbezpieczeństwa Gminy Wiśniewo

Zamawiający Gmina Wiśniewo (Wiśniewo, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zwiększenie cyberbezpieczeństwa Gminy Wiśniewo”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina WiśniewoWiśniewo, Mazowieckieopublikowano 26 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 413 911 zł
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Wiśniewo

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 130378539

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Wiśniewo

1.4.2.)Miejscowość

Wiśniewo

1.4.3.)Kod pocztowy

06-521

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL922 - Ciechanowski

1.4.7.)Numer telefonu

+48 236557024

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

oc@ugwisniewo.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ugwisniewo.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5531d8fa-8786-433f-9139-38d51cf96f9e

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00406989

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-26

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00207836

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Zwiększenie cyberbezpieczeństwa Gminy Wiśniewo

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zwiększenie cyberbezpieczeństwa Gminy Wiśniewo
Zwiększenie cyberbezpieczeństwa Gminy Wiśniewo w ramach grantu Cyberbezpieczny Samorząd

3.9.)Główny kod CPV

30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy

3.10.)Dodatkowy kod CPV

48820000-2 - Serwery

30230000-0 - Sprzęt związany z komputerami

48821000-9 - Serwery sieciowe

48822000-6 - Serwery komputerowe

48800000-6 - Systemy i serwery informacyjne

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-26

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2026-08-30

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

POLTELKO Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

113 287 72 55

4.3.3.)Ulica

ul. Erazma z Zakroczymia 4 lok. 57

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

03-185

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

276564,14 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00395128/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-20

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

276564,14 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30236000-2Różny sprzęt komputerowy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
413 911 zł
Próbka: 20 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
135 201 zł613 156 zł
Rozstęp międzykwartylowy
477 955 zł
Źródło próbki
CPV 30236000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
135 201 zł
Mediana
413 911 zł
Górny kwartyl
613 156 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Wiśniewo prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wiśniewo.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30236000-2 (Różny sprzęt komputerowy). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.