AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Przebudowa fragmentu drogi wewnętrznej w miejscowości Modła

Zamawiający Gmina Słupia (Słupia, Łódzkie) prowadzi postępowanie „Przebudowa fragmentu drogi wewnętrznej w miejscowości Modła”. Termin składania ofert upływa 10 września 2026, 09:00. Wadium: 5000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina SłupiaSłupia, Łódzkieopublikowano 25 sierpnia 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 792 122 zł
Wadium
5000 zł
Termin składania ofert
10 września 2026, 09:00
3d 18h
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Gwarancja i rękojmia na wykonane roboty40%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    25 sierpnia 2026

    Termin ofert: 10 września 2026 09:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin składania ofert upływa 10 września 2026 roku o godzinie 09:00.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Gwarancja i rękojmia na wykonane roboty 40%.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Przebudowa fragmentu drogi wewnętrznej w miejscowości Modła.

  • 4

    RyzykoWadium: 5 000,00 zł.

Kontekst Atlasu

  • Ten zamawiający unieważnia częściej niż inni: 28% jego postępowań z ostatnich 3 lat nie zakończyło się wyborem wykonawcy (w kraju: 14%).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail