Przebudowa pomieszczeń w budynku dworca PKP w Brusach wraz z zagospodarowaniem terenu oraz niezbędnej infrastr, na cele obsługi podróżnych w ram. zad. „Rozbudowa przystanku zintegrowanego w Brusach”
Zamawiający Gmina Brusy (Brusy, Pomorskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Przebudowa pomieszczeń w budynku dworca PKP w Brusach wraz z zagospodarowaniem terenu…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyZmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Brusy |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 092351251 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Na Zaborach 1 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Brusy |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 89-632 |
| 1.4.4.) | Województwo | pomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL637 - Chojnicki |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 52 3969300 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 52 3969303 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | um@brusy.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.brusy.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ogólne usługi publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00406828 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-08-25 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00377352 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.3.8. | Sposób oceny ofert Przed zmianą | Przy ocenie ofert Zamawiający będzie się kierował następującymi kryteriami oceny: A - Cena - 60% Maksymalna liczba punktów do uzyskania przy kryterium „Cena” wynosi 60. Liczba punktów przyznana ofercie w kryterium cena zostanie obliczona wg wzoru: cena najniższa A = -------------------------- x 100 x 60% cena oferty badanej Wyniki będą zaokrąglane do 2 miejsc po przecinku (od 5 w górę). B – Czas pielęgnacji nasadzeń od momentu odbioru robót - 20% Maksymalna liczba punktów do uzyskania przy kryterium „Czas pielęgnacji nasadzeń od momentu odbioru robót” wynosi 20 i podawany jest w miesiącach przy czym: Od 18 do 23 miesięcy – 0 pkt Od 24 miesięcy włącznie – 20 pkt Uwaga: Oferta Wykonawcy, który zaoferuje Czas pielęgnacji nasadzeń od momentu odbioru robót poniżej 18 miesięcy zostanie odrzucona. Jeśli Wykonawca nie wpisze żadnej wartości Zamawiający przyjmie jako Czas pielęgnacji nasadzeń od momentu odbioru robót 18 miesięcy. C – Doświadczenie Kierownika budowy branży drogowej - 20% Maksymalna liczba punktów do uzyskania przy kryterium „Doświadczenie Kierownika budowy branży drogowej” wynosi 20. Gdy Wykonawca wykaże, że Kierownik budowy branży drogowej wskazany w ofercie posiada doświadczenie jako kierownik budowy na: żadnym lub jednym zadaniu dot. robót budowlanych drogowych - otrzyma 0 punktów dwóch zadaniach dot. robót budowlanych drogowych - otrzyma 10 punktów trzech lub więcej zadaniach dot. robót budowlanych drogowych - otrzyma 20 punktów Ocena łączna X= A + B + C Za najkorzystniejszą zostanie uznana oferta, która uzyska łącznie najwyższa liczbę punktów. Po zmianie: Przy ocenie ofert Zamawiający będzie się kierował następującymi kryteriami oceny: A - Cena - 60% Maksymalna liczba punktów do uzyskania przy kryterium „Cena” wynosi 60. Liczba punktów przyznana ofercie w kryterium cena zostanie obliczona wg wzoru: cena najniższa A = -------------------------- x 100 x 60% cena oferty badanej Wyniki będą zaokrąglane do 2 miejsc po przecinku (od 5 w górę). B – Czas pielęgnacji nasadzeń od momentu odbioru robót - 20% Maksymalna liczba punktów do uzyskania przy kryterium „Czas pielęgnacji nasadzeń od momentu odbioru robót” wynosi 20 i podawany jest w miesiącach przy czym: Od 18 do 23 miesięcy – 0 pkt Od 24 miesięcy włącznie – 20 pkt Uwaga: Oferta Wykonawcy, który zaoferuje Czas pielęgnacji nasadzeń od momentu odbioru robót poniżej 18 miesięcy zostanie odrzucona. Jeśli Wykonawca nie wpisze żadnej wartości Zamawiający przyjmie jako Czas pielęgnacji nasadzeń od momentu odbioru robót 18 miesięcy. C – Doświadczenie Kierownika budowy lub robót branży drogowej - 20% Maksymalna liczba punktów do uzyskania przy kryterium „Doświadczenie Kierownika budowy lub robót branży drogowej” wynosi 20. Gdy Wykonawca wykaże, że Kierownik budowy lub robót branży drogowej wskazany w ofercie posiada doświadczenie jako kierownik budowy lub robót na: żadnym lub jednym zadaniu dot. robót budowlanych drogowych - otrzyma 0 punktów dwóch zadaniach dot. robót budowlanych drogowych - otrzyma 10 punktów trzech lub więcej zadaniach dot. robót budowlanych drogowych - otrzyma 20 punktów Ocena łączna X= A + B + C Za najkorzystniejszą zostanie uznana oferta, która uzyska łącznie najwyższa liczbę punktów. |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.3.5. | Nazwa kryterium (Kryterium 3) Przed zmianą | Doświadczenie Kierownika budowy branży drogowej Po zmianie: Doświadczenie Kierownika budowy lub robót branży drogowej |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-08-28 10:00 Po zmianie: 2026-08-31 10:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-08-28 10:30 Po zmianie: 2026-08-31 10:30 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.4. | Termin związania ofertą Przed zmianą | 2026-09-26 Po zmianie: 2026-09-29 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.