Budowa drogi Mylin - Golęcin
Zamawiający Gmina Chrzypsko Wielkie (Chrzypsko Wielkie, Wielkopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Budowa drogi Mylin - Golęcin”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 500 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=7088, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~4,4 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyPodobne przetargi na maila
Nowe postępowania z tej kategorii w tym województwie, codziennie rano. Bez konta, rezygnacja jednym kliknięciem.
- Roboty budowlane (CPV 45)
- woj. Wielkopolskie
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINA CHRZYPSKO WIELKIE |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 631259264 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Główna 15 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Chrzypsko Wielkie |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 64-412 |
| 1.4.4.) | Województwo | wielkopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL417 - Leszczyński |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | srodkiunijne@chrzypsko.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.chrzypsko.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-6ca3b22a-b4c2-4e61-9b2e-5f3465de017d |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00406755 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-08-25 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00542789 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Budowa drogi Mylin - Golęcin |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia jest budowa drogi oraz poprawa warunków bezpieczeństwa ruchu drogowego w rejonie obiektów sportowo rekreacyjnych zlokalizowanych w miejscowości Mylin w obrębie działek ewidencyjnych dz. ew. nr 91/14, 92.21, 92/23, 166, 167/1 i 167/2 obręb Mylin. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45000000-7 - Roboty budowlane |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu 44113000-5 - Drogowe materiały konstrukcyjne 45233261-6 - Roboty budowlane w zakresie przejść dla pieszych |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-12-02 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 60 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | „USBUD” MARIAN SZUDRA |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 632074911 |
| 4.3.3.) | Ulica | ROZBITEK 14 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | KWILCZ |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 64-420 |
| 4.3.6.) | Województwo | wielkopolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 1106241,43 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00601463/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-04-20 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Nie |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 2 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | Wystąpienie okoliczności niezależnych od Wykonawcy, wstrzymanie prac z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych nieuniemożliwiających prawidłowe wykonanie przedmiotu umowy w przewidzianym terminie. |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | Zmiana terminu wykonania zadania do 23 marca 2026r. |
| 5.4.6.) | Wartość zmiany | 0 |
| 5.4.7.) | Kod waluty | PLN |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 2 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | Wystąpienie okoliczności niezależnych od Wykonawcy, wstrzymanie prac z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych nieuniemożliwiających prawidłowe wykonanie przedmiotu umowy w przewidzianym terminie. |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | Zmiana terminu wykonania zadania do 23 kwietnia 2026r. |
| 5.4.6.) | Wartość zmiany | 0 |
| 5.4.7.) | Kod waluty | PLN |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 1106241,43 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.