Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
392 100 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    167 131 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    224 969 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji na cały zakres wykonania przedmiotu zamówienia, w tym roboty budowlane, pr40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja nawierzchni drogi ul. Lobeliowej w miejscowości Mądrzechowo oraz drogi w miejscowości Płotowo

Zamawiający Gmina Bytów (Bytów, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja nawierzchni drogi ul. Lobeliowej w miejscowości Mądrzechowo oraz drogi w…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Drogowe Roman Jereczek. Łączna wartość umów: 392 100 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina BytówBytów, Pomorskie (powiat Bytowski →)opublikowano 25 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
392 100 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    05 sierpnia 2026

    Termin ofert: 20 sierpnia 2026 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    25 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Przedsiębiorstwo Drogowe Roman Jereczek za łącznie 392 099,53 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail