AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

„Zagospodarowanie rynku w Wodzisławiu poprzez zamontowanie małej architektury

Zamawiający Gmina Wodzisław (Wodzisław, Świętokrzyskie) prowadzi postępowanie „Zagospodarowanie rynku w Wodzisławiu poprzez zamontowanie małej architektury”. Termin składania ofert upływa 9 września 2026, 09:00. Wadium: 3000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina WodzisławWodzisław, Świętokrzyskie (powiat Jędrzejowski →)opublikowano 25 sierpnia 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 550 500 zł
Wadium
3000 zł
Termin składania ofert
9 września 2026, 09:00
2d 13h
Konkurencyjność
~5,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Wydłużony okres udzielonej gwarancji jakości40%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    25 sierpnia 2026

    Termin ofert: 9 września 2026 09:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin składania ofert upływa 9 września 2026 roku o godzinie 09:00.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Wydłużony okres udzielonej gwarancji jakości 40%.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Zagospodarowanie rynku w Wodzisławiu poprzez zamontowanie małej architektury.

  • 4

    RyzykoWadium: 3 000,00 zł.

Kontekst Atlasu

  • W tej branży w województwie świętokrzyskim konkurencja jest większa niż w kraju: rozstrzygnięcia z ostatnich 2 lat miały tu średnio 5,6 ofert, wobec 4,6 średnio w Polsce.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail