Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych składająca się z 6 części.

Zamawiający Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowym Sączu (Nowy Sącz, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych składająca się z 6 części”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowym SączuNowy Sącz, Małopolskieopublikowano 25 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 268 651 zł
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

8 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowym Sączu

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 004400618

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Grunwaldzka 59 A

1.4.2.)Miejscowość

Nowy Sącz

1.4.3.)Kod pocztowy

33-300

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL218 - Nowosądecki

1.4.7.)Numer telefonu

18 444 36 23

1.4.8.)Numer faksu

18 443 52 39

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@mops.nowysacz.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.malopolska.pl/mopsnowysacz

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e958acb1-2ca2-4127-a857-0739b5216127

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00405696

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-25

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00352556

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Zwiększenie równego i szybkiego dostępu do dobrej jakości usług społecznych dla osób niesamodzielnych z Miasta Nowego Sącza” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych składająca się z 6 części.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa artykułów spożywczych składająca się z 6 części. Opis
przedmiotu zamówienia oraz postanowienia wzoru umowy określają standardy jakościowe wyznaczone przez
Zamawiającego, które odnoszą się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia.
2. Przedmiot zamówienia dla części 1A realizowany jest w ramach Projektu pn. „Zwiększenie równego i szybkiego dostępu
do dobrej jakości usług społecznych dla osób niesamodzielnych z Miasta Nowego Sącza” współfinansowanego ze środków
Europejskiego Fundusz Społecznego plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027.
3. Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia
publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy – wzór umowy stanowi załącznik nr 3 do swz (dla wszystkich
części zamówienia), zwany dalej wzorem umowy.
Część 1 – obejmuje dostawę pieczywa.
• Zestawienie pieczywa będącego przedmiotem postępowania zawiera załącznik nr 1A do swz – Formularz
cenowy, który jest jednocześnie załącznikiem do umowy w części 1.

3.9.)Główny kod CPV

15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-14

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2026-07-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

PHUP "KŁOS-POL"

4.3.1.1.)Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

"KŁOS-POL" BIS Małgorzata Filipowicz

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7341015331

4.3.3.)Ulica

Podrzecze 36

4.3.4.)Miejscowość

Podrzecze

4.3.5.)Kod pocztowy

33-386

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

7919,30 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00376109/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

7919,30 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

Pełna nazwa projektu lub programu:
"Zwiększenie równego i szybkiego dostępu do dobrej jakości usług społecznych dla osób niesamodzielnych z Miasta Nowego Sącza" realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Priorytetu 6 Fundusze europejskie dla rynku pracy, edukacji i włączenia społecznego, Działania 6.33 Wsparcie usług społecznych w regionie - ZIT, typ projektu: C. Usługi zgodne z zasadą deinstytucjonalizacji, w zakresie zapewnienia opieki osobom potrzebującym wsparcia w codziennym funkcjonowaniu, w tym ze względu na wiek lub usługi w zakresie wsparcia opiekunów nieformalnych, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w okresie od 1 lipca 2025 roku do 30 czerwca 2029 roku.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15810000-9Pieczywo, świeże wyroby piekarskie…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
268 651 zł
Próbka: 65 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
188 070 zł434 417 zł
Rozstęp międzykwartylowy
246 347 zł
Źródło próbki
CPV 15810000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
188 070 zł
Mediana
268 651 zł
Górny kwartyl
434 417 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowym Sączu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Nowy Sącz.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15810000-9 (Pieczywo. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.