Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 6 częściach6 części
Łączna wartość umów
45 968 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    7919 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    30 797 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    300 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    1591 zł
    1 oferta
  5. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    5160 zł
    1 oferta
  6. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    201 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 6 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych składająca się z 6 części.

Zamawiający Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowym Sączu (Nowy Sącz, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych składająca się z 6 części”, wybierając ofertę wykonawcy PHUP "KŁOS-POL". Łączna wartość umów: 45 968 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowym SączuNowy Sącz, Małopolskieopublikowano 14 sierpnia 2025
Łączna wartość umów
45 968 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 6 części
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

8 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 6 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma PHUP "KŁOS-POL" za łącznie 45 968,14 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowym Sączu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 004400618

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Grunwaldzka 59 A

1.5.2.)Miejscowość

Nowy Sącz

1.5.3.)Kod pocztowy

33-300

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL218 - Nowosądecki

1.5.7.)Numer telefonu

18 444 36 23

1.5.8.)Numer faksu

18 443 52 39

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@mops.nowysacz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.malopolska.pl/mopsnowysacz

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e958acb1-2ca2-4127-a857-0739b5216127

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ochrona socjalna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych składająca się z 6 części.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e958acb1-2ca2-4127-a857-0739b5216127

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00376109

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-08-14

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00316271/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Zakup i sukcesywna dostawa artykułów spożywczych składająca się z 7części

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Zwiększenie równego i szybkiego dostępu do dobrej jakości usług społecznych dla osób niesamodzielnych z Miasta Nowego Sącza” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00352556

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

MOPS.VII.2710.ZP.04.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

27483,52 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa artykułów spożywczych składająca się z 6 części. Opis
przedmiotu zamówienia oraz postanowienia wzoru umowy określają standardy jakościowe wyznaczone przez
Zamawiającego, które odnoszą się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia.
2. Przedmiot zamówienia dla części 1A realizowany jest w ramach Projektu pn. „Zwiększenie równego i szybkiego dostępu
do dobrej jakości usług społecznych dla osób niesamodzielnych z Miasta Nowego Sącza” współfinansowanego ze środków
Europejskiego Fundusz Społecznego plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027.
3. Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia
publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy – wzór umowy stanowi załącznik nr 3 do swz (dla wszystkich
części zamówienia), zwany dalej wzorem umowy.
Część 1 – obejmuje dostawę pieczywa.
• Zestawienie pieczywa będącego przedmiotem postępowania zawiera załącznik nr 1A do swz – Formularz
cenowy, który jest jednocześnie załącznikiem do umowy w części 1.

4.5.3.)Główny kod CPV

15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie

4.5.5.)Wartość części

3624,50 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa artykułów spożywczych składająca się z 6 części. Opis przedmiotu zamówienia oraz postanowienia wzoru umowy określają standardy jakościowe wyznaczone przez Zamawiającego, które odnoszą się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia.
2. Przedmiot zamówienia dla części 2A realizowany jest w ramach Projektu pn. „Zwiększenie równego i szybkiego dostępu do dobrej jakości usług społecznych dla osób niesamodzielnych z Miasta Nowego Sącza” współfinansowanego ze środków Europejskiego Fundusz Społecznego plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027.
3. Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy – wzór umowy stanowi załącznik nr 3 do swz (dla wszystkich części zamówienia), zwany dalej wzorem umowy.
Część 2 – obejmuje dostawę wyrobów wędliniarskich.
• Zestawienie wyrobów wędliniarskich będących przedmiotem postępowania zawiera załącznik nr 1B do swz – Formularz
cenowy, który jest jednocześnie załącznikiem do umowy w części 2.

4.5.3.)Główny kod CPV

15131130-5 - Wędliny

4.5.5.)Wartość części

18362,50 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa artykułów spożywczych składająca się z 6 części. Opis przedmiotu zamówienia oraz postanowienia wzoru umowy określają standardy jakościowe wyznaczone przez Zamawiającego, które odnoszą się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia.
2. Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy – wzór umowy stanowi załącznik nr 3 do swz (dla wszystkich części zamówienia), zwany dalej wzorem umowy.
Część 3 – obejmuje dostawę jajek.
• Zestawienie jajek będących przedmiotem postępowania zawiera załącznik nr 1C do swz – Formularz
cenowy, który jest jednocześnie załącznikiem do umowy w części 3.

4.5.3.)Główny kod CPV

03142500-3 - Jaja

4.5.5.)Wartość części

228,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa artykułów spożywczych składająca się z 6 części. Opis przedmiotu zamówienia oraz postanowienia wzoru umowy określają standardy jakościowe wyznaczone przez Zamawiającego, które odnoszą się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia.
2. Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy – wzór umowy stanowi załącznik nr 3 do swz (dla wszystkich części zamówienia), zwany dalej wzorem umowy.
Część 4 – obejmuje dostawę produktów mleczarskich.
• Zestawienie produktów mleczarskich będących przedmiotem postępowania zawiera załącznik nr 1D do swz – Formularz
cenowy, który jest jednocześnie załącznikiem do umowy w części 4.

4.5.3.)Główny kod CPV

15500000-3 - Produkty mleczarskie

4.5.5.)Wartość części

1155,90 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa artykułów spożywczych składająca się z 6 części. Opis przedmiotu zamówienia oraz postanowienia wzoru umowy określają standardy jakościowe wyznaczone przez Zamawiającego, które odnoszą się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia.
2. Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy – wzór umowy stanowi załącznik nr 3 do swz (dla wszystkich części zamówienia), zwany dalej wzorem umowy.
Część 5 – obejmuje dostawę różnych produktów spożywczych.
• Zestawienie różnych produktów spożywczych będącymi przedmiotem postępowania zawiera załącznik nr 1E do swz – Formularz cenowy, który jest jednocześnie załącznikiem do umowy w części 5.

4.5.3.)Główny kod CPV

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.5.)Wartość części

3959,62 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa artykułów spożywczych składająca się z 6 części. Opis przedmiotu zamówienia oraz postanowienia wzoru umowy określają standardy jakościowe wyznaczone przez Zamawiającego, które odnoszą się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia.
2. Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy – wzór umowy stanowi załącznik nr 3 do swz (dla wszystkich części zamówienia), zwany dalej wzorem umowy.
Część 6 – obejmuje dostawę wody mineralnej.
• Zestawienie wody mineralnej będącej przedmiotem postępowania zawiera załącznik nr 1F do swz – Formularz cenowy, który jest jednocześnie załącznikiem do umowy w części 6.

4.5.3.)Główny kod CPV

15981000-8 - Wody mineralne

4.5.5.)Wartość części

153,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

7919,30 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

7919,30 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

7919,30 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
PHUP "KŁOS-POL"

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: "KŁOS-POL" BIS Małgorzata Filipowicz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7341015331

7.3.3)Ulica

Podrzecze 36

7.3.4)Miejscowość

Podrzecze

7.3.5)Kod pocztowy

33-386

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

7919,30 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-07-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

30796,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

30796,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

30796,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
PHUP "KŁOS-POL"

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: "KŁOS-POL" BIS Małgorzata Filipowicz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7341015331

7.3.3)Ulica

Podrzecze 36

7.3.4)Miejscowość

Podrzecze

7.3.5)Kod pocztowy

33-386

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

30796,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-07-31

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

300,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

300,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

300,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
PHUP "KŁOS-POL"

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: "KŁOS-POL" BIS Małgorzata Filipowicz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7341015331

7.3.3)Ulica

Podrzecze 36

7.3.4)Miejscowość

Podrzecze

7.3.5)Kod pocztowy

33-386

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

300,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-31

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1591,20 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1591,20 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1591,20 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
PHUP "KŁOS-POL"

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: "KŁOS-POL" BIS Małgorzata Filipowicz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7341015331

7.3.3)Ulica

Podrzecze 36

7.3.4)Miejscowość

Podrzecze

7.3.5)Kod pocztowy

33-386

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1591,20 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-31

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

5160,20 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

5160,20 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

5160,20 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
PHUP "KŁOS-POL"

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: "KŁOS-POL" BIS Małgorzata Filipowicz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7341015331

7.3.3)Ulica

Podrzecze 36

7.3.4)Miejscowość

Podrzecze

7.3.5)Kod pocztowy

33-386

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

5160,20 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-31

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

200,94 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

200,94 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

200,94 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
PHUP "KŁOS-POL"

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: "KŁOS-POL" BIS Małgorzata Filipowicz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7341015331

7.3.3)Ulica

Podrzecze 36

7.3.4)Miejscowość

Podrzecze

7.3.5)Kod pocztowy

33-386

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

200,94 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-31

Sekcja 30

Informacje dodatkowe

Pełna nazwa projektu lub programu:
"Zwiększenie równego i szybkiego dostępu do dobrej jakości usług społecznych dla osób niesamodzielnych z Miasta Nowego Sącza" realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Priorytetu 6 Fundusze europejskie dla rynku pracy, edukacji i włączenia społecznego, Działania 6.33 Wsparcie usług społecznych w regionie - ZIT, typ projektu: C. Usługi zgodne z zasadą deinstytucjonalizacji, w zakresie zapewnienia opieki osobom potrzebującym wsparcia w codziennym funkcjonowaniu, w tym ze względu na wiek lub usługi w zakresie wsparcia opiekunów nieformalnych, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w okresie od 1 lipca 2025 roku do 30 czerwca 2029 roku.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15810000-9Pieczywo, świeże wyroby piekarskie…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
268 651 zł
Próbka: 65 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
188 070 zł434 417 zł
Rozstęp międzykwartylowy
246 347 zł
Źródło próbki
CPV 15810000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
188 070 zł
Mediana
268 651 zł
Górny kwartyl
434 417 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowym Sączu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Nowy Sącz.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 45 968 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15810000-9 (Pieczywo. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PHUP "KŁOS-POL" (Podrzecze). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.