Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Wykonanie dokumentacji projektowej dla rozbudowy i modernizacji Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Aleksandrowie Kujawskim

Zamawiający Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Aleksandrowie Kujawskim (Aleksandrów Kujawski, Kujawsko-Pomorskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Wykonanie dokumentacji projektowej dla rozbudowy i modernizacji Komendy Powiatowej…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Aleksandrowie Kujawskim

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001256730

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Halinowo 2a

1.4.2.)Miejscowość

Aleksandrów Kujawski

1.4.3.)Kod pocztowy

87-700

1.4.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL619 - Włocławski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

aleksandrow@kujawy.straz.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.gov.pl/web/kppsp-aleksandrow-kujawski

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00405670

2.2.)Data ogłoszenia

2026-08-25

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00399415

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IX - POZOSTAŁE INFORMACJE

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
9.1.Informacje dodatkowe Przed zmianą

8. Wykonawca może odbyć wizję lokalną obiektów stanowiących przedmiot zamówienia przed złożeniem oferty. Wizja lokalna może zostać przeprowadzona przez Wykonawcę po wcześniejszym ustaleniu terminu i godziny wizji lokalnej z przedstawicielem Zamawiającego nr tel. 477513030. Wizja odbędzie się pod adresem wskazanym w rozdz. I SWZ. Po zmianie: 8. Wykonawca może odbyć wizję lokalną obiektów stanowiących przedmiot zamówienia przed złożeniem oferty. Wizja lokalna może zostać przeprowadzona przez Wykonawcę po wcześniejszym ustaleniu terminu i godziny wizji lokalnej z przedstawicielem Zamawiającego nr tel. 477513030. Wizja odbędzie się pod adresem wskazanym w rozdz. I SWZ. W trakcie przeprowadzanej wizji Zamawiający dopuszcza możliwość zapoznania się z dokumentacją techniczną istniejącego budynku.

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2026-08-31 09:30 Po zmianie: 2026-09-01 09:30

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2026-08-31 10:00 Po zmianie: 2026-09-01 10:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2026-09-30 Po zmianie: 2026-10-01

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Aleksandrowie Kujawskim prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Aleksandrów Kujawski.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.