Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Przebudowa i zmiana sposobu użytkowania budynku Biblioteki Centrum Kultury (BCK) w Piekoszowie

Zamawiający Miasto i Gmina Piekoszów (Piekoszów, Świętokrzyskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Przebudowa i zmiana sposobu użytkowania budynku Biblioteki Centrum Kultury (BCK) w…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miasto i Gmina PiekoszówPiekoszów, Świętokrzyskie (powiat Kielecki →)opublikowano 25 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Miasto i Gmina Piekoszów

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 291010599

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Częstochowska 66A

1.4.2.)Miejscowość

Piekoszów

1.4.3.)Kod pocztowy

26-065

1.4.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL721 - Kielecki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@piekoszow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.piekoszow.biuletyn.net

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00405665

2.2.)Data ogłoszenia

2026-08-25

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00365434

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.2.2.Krótki opis przedmiotu zamówienia Przed zmianą

1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa i zmiana sposobu użytkowania budynku Biblioteki Centrum Kultury (BCK) w Piekoszowie w ramach projektu zachowanie i upowszechnianie dziedzictwa geologicznego, kulturowego i przyrodniczego na terenie gminy Piekoszów - etap 1. Zadanie realizowane w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027, Priorytet 6. Fundusze Europejskie dla wspólnot lokalnych Działanie 6.1 Rozwój miast i miejskich obszarów funkcjonalnych (ZIT). Przedmiotowa inwestycja obejmuje przebudowę i zmianę sposobu użytkowania części budynku o funkcji komunikacyjnej, higieniczno – sanitarnej, pomocniczej, gospodarczej i kuchennej na funkcje higieniczno – sanitarne, komunikacyjne, aneksu kuchennego, gospodarcze i porządkowe wraz z instalacją zadaszeń nad wejściami i wjazdami do budynku Biblioteki Centrum Kultury (BCK) wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną. Zakres przebudowy budynku obejmuje: wydzielenie pomieszczeń sanitarnych na parterze dla mężczyzn i osób niepełnosprawnych, zmianę sposobu użytkowania jednej z sal spotkań na parterze na punkt informacji turystycznej, utworzeniu dwóch sal wystawowych na pierwszym piętrze, demontaż stolarki w rozbieranych ścianach, demontaż urządzeń sanitarnych, rozbiórka przewodów wentylacyjnych, demontaż opraw oświetleniowych oraz instalacji elektrycznej w budynku, demontaż istniejących balustrad na klatkach schodowych, rozbiórkę ściany wiatrołapu, ścian w istniejących łazienkach (parter), ścian w aneksie kuchennym oraz między salami spotkań (I piętro), ściany przy klatce schodowej (poddasze), powiększenie otworów drzwiowych, usunięcie posadzek we wskazanych pomieszczeniach, prace murowe – wykonanie ścian działowych w celu wydzielenia nowych pomieszczeń oraz zamurowanie zbędnych otworów drzwiowych, wykonanie nowych balustrad w istniejących klatkach schodowych, montaż okna połaciowego oddymiającego oraz wymiana okna napowietrzającego na parterze (wraz z częściowym wyburzeniem ścianki podokiennej), montaż drzwi w powiększanych i projektowanych otworach drzwiowych, montaż instalacji i urządzeń sanitarnych, obudowa przewodów instalacyjnych, montaż wentylacji mechanicznej oraz klimatyzacji, demontaż hydrantów wewnętrznych i montaż nowych hydrantów, montaż opraw oświetleniowych oraz instalacji elektrycznej i teletechnicznej, montaż platformy przyschodowej dla niepełnosprawnych na słupkach samonośnych w klatce schodowej zachodniej, uzupełnienie ubytków powstałych w tynkach oraz posadzkach, wykonanie okładziny ściennej w postaci płytek ściennych, wymiana posadzek, malowanie ścian i sufitów, wykonanie elementów dekoracyjnych w sali spotkań na I piętrze, montaż daszków nad wejściami. Po zmianie: 1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa i zmiana sposobu użytkowania budynku Biblioteki Centrum Kultury (BCK) w Piekoszowie w ramach projektu zachowanie i upowszechnianie dziedzictwa geologicznego, kulturowego i przyrodniczego na terenie gminy Piekoszów - etap 1. Zadanie realizowane w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027, Priorytet 6. Fundusze Europejskie dla wspólnot lokalnych Działanie 6.1 Rozwój miast i miejskich obszarów funkcjonalnych (ZIT). Przedmiotowa inwestycja obejmuje przebudowę i zmianę sposobu użytkowania części budynku o funkcji komunikacyjnej, higieniczno – sanitarnej, pomocniczej, gospodarczej i kuchennej na funkcje higieniczno – sanitarne, komunikacyjne, aneksu kuchennego, gospodarcze i porządkowe wraz z instalacją zadaszeń nad wejściami i wjazdami do budynku Biblioteki Centrum Kultury (BCK) wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną. Zakres przebudowy budynku obejmuje: wydzielenie pomieszczeń sanitarnych na parterze dla mężczyzn i osób niepełnosprawnych, zmianę sposobu użytkowania jednej z sal spotkań na parterze na punkt informacji turystycznej, utworzeniu dwóch sal wystawowych na pierwszym piętrze, demontaż stolarki w rozbieranych ścianach, demontaż urządzeń sanitarnych, rozbiórka przewodów wentylacyjnych, demontaż opraw oświetleniowych oraz instalacji elektrycznej w budynku, demontaż istniejących balustrad na klatkach schodowych, rozbiórkę ściany wiatrołapu, ścian w istniejących łazienkach (parter), ścian w aneksie kuchennym oraz między salami spotkań (I piętro), ściany przy klatce schodowej (poddasze), powiększenie otworów drzwiowych, usunięcie posadzek we wskazanych pomieszczeniach, prace murowe – wykonanie ścian działowych w celu wydzielenia nowych pomieszczeń oraz zamurowanie zbędnych otworów drzwiowych, wykonanie nowych balustrad w istniejących klatkach schodowych, montaż okna połaciowego oddymiającego oraz wymiana okna napowietrzającego na parterze (wraz z częściowym wyburzeniem ścianki podokiennej), montaż drzwi w powiększanych i projektowanych otworach drzwiowych, montaż instalacji i urządzeń sanitarnych, obudowa przewodów instalacyjnych, montaż wentylacji mechanicznej oraz klimatyzacji, demontaż hydrantów wewnętrznych i montaż nowych hydrantów, montaż opraw oświetleniowych oraz instalacji elektrycznej i teletechnicznej, montaż platformy przyschodowej dla niepełnosprawnych na słupkach samonośnych w klatce schodowej zachodniej, uzupełnienie ubytków powstałych w tynkach oraz posadzkach, wykonanie okładziny ściennej w postaci płytek ściennych, wymiana posadzek, malowanie ścian i sufitów, montaż daszków nad wejściami.

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2026-08-26 10:00 Po zmianie: 2026-09-01 10:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2026-08-26 10:15 Po zmianie: 2026-09-01 10:15

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2026-09-24 Po zmianie: 2026-09-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto i Gmina Piekoszów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Piekoszów.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.