Budowa ukrycia modułowego kategorii 1 przy obiektach sportowych w Biesiekierzu Etap I
Zamawiający Gmina Biesiekierz (Biesiekierz, Zachodniopomorskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Budowa ukrycia modułowego kategorii 1 przy obiektach sportowych w Biesiekierzu Etap I”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
18 sierpnia 2026
Termin ofert: 31 sierpnia 2026 08:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
25 sierpnia 2026
- Wynik postępowania
01 września 2026
1 ofertaOtwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINA BIESIEKIERZ |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 330920535 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | 103 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Biesiekierz |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 76-039 |
| 1.4.4.) | Województwo | zachodniopomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL426 - Koszaliński |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 943180420 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zp@biesiekierz.eu |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.bip.biesiekierz.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ogólne usługi publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00405657 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-08-25 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00396887 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 5.4. | Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu Przed zmianą | Na podstawie art. 112 ustawy Pzp, Zamawiający określa warunki udziału w postępowaniu dotyczące: 1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym: Zamawiający nie formułuje warunku udziału w postępowaniu w tym zakresie; 2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów: Zamawiający nie formułuje warunku udziału w postępowaniu w tym zakresie; 3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej: Zamawiający nie formułuje warunku udziału w postępowaniu w tym zakresie; 4) zdolności technicznej lub zawodowej: Zamawiający uzna, że Wykonawca spełnia warunek w zakresie zdolności technicznej lub zawodowej, jeżeli Wykonawca wykaże, że wykonał należycie w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, co najmniej jedno zadanie obejmujące swoim rodzajem i wartością usługi stanowiące przedmiot zamówienia, tj. wykonał co najmniej 1 zadanie polegające na opracowaniu dokumentacji projektowej na budowę budowli ochronnej kategorii U-1. Zamawiający dopuszcza wykazanie przez Wykonawcę (usługi) dokumentacji projektowej zrealizowanej w ramach szerszego zakresu zamówienia obejmującego inne elementy projektowe, jak również wykonanych w ramach zamówienia na roboty budowlane w formule „zaprojektuj-wybuduj”. Po zmianie: Na podstawie art. 112 ustawy Pzp, Zamawiający określa warunki udziału w postępowaniu dotyczące: 1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym: Zamawiający nie formułuje warunku udziału w postępowaniu w tym zakresie; 2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów: Zamawiający nie formułuje warunku udziału w postępowaniu w tym zakresie; 3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej: Zamawiający nie formułuje warunku udziału w postępowaniu w tym zakresie; 4) zdolności technicznej lub zawodowej: Zamawiający uzna, że Wykonawca spełnia warunek w zakresie zdolności technicznej lub zawodowej, jeżeli Wykonawca wykaże, że wykonał należycie w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, co najmniej jedno zadanie obejmujące swoim rodzajem i wartością usługi stanowiące przedmiot zamówienia, tj. wykonał co najmniej 1 zadanie polegające na opracowaniu dokumentacji projektowej na budowę budowli ochronnej. Zamawiający dopuszcza wykazanie przez Wykonawcę (usługi) dokumentacji projektowej zrealizowanej w ramach szerszego zakresu zamówienia obejmującego inne elementy projektowe, jak również wykonanych w ramach zamówienia na roboty budowlane w formule „zaprojektuj-wybuduj”. |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-08-26 08:00 Po zmianie: 2026-08-31 08:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-08-26 08:15 Po zmianie: 2026-08-31 08:15 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.