Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Termomodernizacja budynku Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Człuchowie – I etap

Zamawiający Powiat Człuchowski (Człuchów, Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Termomodernizacja budynku Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Powiat CzłuchowskiCzłuchów, Pomorskie (powiat Człuchowski →)opublikowano 25 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 641 218 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

POWIAT CZŁUCHOWSKI

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 770979660

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Al. Wojska Polskiego 1

1.4.2.)Miejscowość

Człuchów

1.4.3.)Kod pocztowy

77-300

1.4.4.)Województwo

pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL637 - Chojnicki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

starostwo@czluchow.org.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://bip.powiatczluchowski.org.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-68d1cead-9a58-4a48-b257-3236ee3968ed

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00405566

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-25

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00264219

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021 – 2027 Działanie 02.03 Efektywność energetyczna – ZIT poza terenem obszaru metropolitarnego

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Termomodernizacja budynku Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Człuchowie – I etap

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Część 1 - Wymiana okien i drzwi zewnętrznych
a) Wymiana okien rozwieranych i uchylno-rozwieranych wraz z obróbką po wymianie,
b) Wymiana podokienników,
c) Wymiana drzwi zewnętrznych wraz z obróbką,
d) Wywóz i utylizacja odpadów budowlanych.

3.9.)Główny kod CPV

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-30

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2026-08-17

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Windodows2000 E.Domaszek E.Główczewski Sp.J.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9580918215

4.3.3.)Ulica

ul. Sobieskiego 23

4.3.4.)Miejscowość

Rumia

4.3.5.)Kod pocztowy

84-230

4.3.6.)Województwo

pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

1481039,05 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00331903/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-17

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

1481039,05 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45210000-2Roboty budowlane w zakresie budynkó…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
641 218 zł
Próbka: 94 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
308 126 zł2 755 902 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 447 777 zł
Źródło próbki
CPV 45210000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
308 126 zł
Mediana
641 218 zł
Górny kwartyl
2 755 902 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Człuchowski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Człuchów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45210000-2 (Roboty budowlane w zakresie budynków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.