Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

"Roboty Budowlane – Demontaż istniejącej platformy z szybem oraz budowa nowego szybu windowego wraz z montażem nowego dźwigu osobowego w budynku Przychodni - WSOZ im. T. Browicza w Bydgoszczy"

Zamawiający Wojewódzki Szpital Obserwacyjno-Zakaźny im Tadeusza Browicza (Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Roboty Budowlane – Demontaż istniejącej platformy z szybem oraz budowa nowego szybu…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Wojewódzki Szpital Obserwacyjno-Zakaźny im Tadeusza Browicza

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000979188

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Św. Floriana 12

1.4.2.)Miejscowość

Bydgoszcz

1.4.3.)Kod pocztowy

85-030

1.4.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL613 - Bydgosko-toruński

1.4.7.)Numer telefonu

52 325 5682

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

a.renk@wsoz.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.wsoz.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00405533

2.2.)Data ogłoszenia

2026-08-25

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00395205

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
2.14.Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej Przed zmianą

TAK Po zmianie: NIE

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
2.15.Nazwa projektu lub programu Przed zmianą

PODNIESIENIE JAKOŚCI I DOSTĘPNOŚCI USŁUG MEDYCZNYCH POPRZEZ MODERNIZACJĘ ORAZ DOPOSAŻENIE WOJEWÓDZKIEJ PRZYCHODNI DERMATOLOGICZNEJ I CHORÓB ZAKAŹNYCH” NR FEKP.06.09-IZ.00-0003/25 WSPÓŁFINANSOWANY Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO W RAMACH PRIORYTETU 6. Po zmianie:

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
6.4.1.Informacje dotyczące wadium Przed zmianą

patrz rozdział XVI SWZ Po zmianie: Wartość: 5 000,00 PLN

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2026-09-08 08:00 Po zmianie: 2026-09-11 08:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2026-09-08 08:10 Po zmianie: 2026-09-11 08:10

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2026-10-07 Po zmianie: 2026-10-10

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojewódzki Szpital Obserwacyjno-Zakaźny im Tadeusza Browicza prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bydgoszcz.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.