DOPOSAŻENIE JEDNOSTEK OSP W GMINIE BISKUPIEC
Zamawiający Gmina Biskupiec (Biskupiec, Warmińsko-Mazurskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „DOPOSAŻENIE JEDNOSTEK OSP W GMINIE BISKUPIEC”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=282, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,8 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisyOgłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINA BISKUPIEC |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 871118891 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Rynek 1 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Biskupiec |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 13-340 |
| 1.4.4.) | Województwo | warmińsko-mazurskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL621 - Elbląski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | przetargi@gminabiskupiec.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.biskupiec.biuletyn.net |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-c6f86d35-4378-4bbd-bed3-b4cbe20de2e3 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00405522 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-08-25 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2026/BZP 00182417 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | Projekt realizowany jest ze środków ze środków programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Umowy numer: FEWM.02.07-IZ-00-003/24-00. |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | DOPOSAŻENIE JEDNOSTEK OSP W GMINIE BISKUPIEC |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 1. | Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznego sprzętu ratowniczego dla jednostek ochrony przeciwpożarowej w ramach realizacji projektu pn | ” „Doposażenie jednostek OSP w Gminie Biskupiec”. Projekt realizowany jest ze środków ze środków programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Priorytet FEWM.02 Środowisko, Działanie 02.07 Adaptacja do zmian klimatu Schemat A ( typ projektu 3) w ramach Umowy numer: FEWM.02.07-IZ-00-003/24-00. 2. Przedmiotem umowy jest zakup, dostawa specjalistycznego sprzętu ratowniczego dla jednostek ochrony przeciwpożarowej dla czterech jednostek OSP w Gminie Biskupiec tj. OSP Biskupiec, OSP Krotoszyny, OSP Łąkorz i OSP Lipinki . 2.1. zakres przedmiotu zamówienia obejmuje również: a) załadunek, transport i rozładunek dostarczanego sprzętu b) rozruch urządzeń , programowanie ( i ile dotyczy) 3. Wykonawca zobowiązuje się do dostarczenia fabrycznie nowego sprzętu , objętego gwarancją oraz spełniającego wszystkie wymagania Zamawiającego i obowiązujące przepisy prawa do miejsca odbioru wskazanego w umowie. 4. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć kompletne, fabrycznie nowe, nie używane, bez uszkodzeń, wolne od wad fizycznych, w tym wad materiałowych i konstrukcyjnych oraz wad prawnych, na gwarancji producenta, w oryginalnych opakowaniach producenta sprzęt i wyposażenie szczegółowo wymienione w załącznikach do SWZ od nr 7 do nr 11( w zależności od części). Sprzęt i wyposażenie powinny posiadać wszelkie atesty i certyfikaty zgodności z odpowiednimi normami określonymi obowiązującym prawem. 5. Wykonawca dostarczy do każdego sprzętu i wyposażenia wchodzącego w skład przedmiotu umowy wydrukowaną kartę gwarancyjną oraz instrukcje w języku polskim – instalacji, użytkowania i obsługi oraz wszelkie prawem wymagane atesty i certyfikaty dopuszczające do stosowania dostarczonego wyposażenia w formie papierowej. Szczegółowe warunki gwarancji określone w przekazanym Zamawiającemu dokumencie gwarancji niezależnie od udzielonej gwarancji producenta – Wykonawca odpowiada za dostarczone elementy w okresie udzielonej przez siebie gwarancji. 6. Zamówienie podzielone jest na części. CZĘŚĆ NR IV – SPRZĘT HYDRAULICZNY Część obejmuje zakup zestawu hydraulicznych narzędzi ratowniczych zasilanych akumulatorowo zgodnie z normą EN13204 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku Nr 10 do SWZ. Wszystkie podane nazwy własne przywołane są jako przykładowe rozwiązania, dopuszczone będą o analogicznych parametrach lub lepszych. 7 . Rozwiązanie równoważne: 1) W przypadku, kiedy w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostały znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, charakteryzujące określone produkty lub usługi, oznacza to, że Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia za pomocą dostatecznie dokładnych określeń i jest to uzasadnione specyfiką przedmiotu zamówienia. W takich sytuacjach ewentualne wskazania na znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces należy odczytywać z wyrazami „lub równoważne”. 2) Zamawiający dopuszcza ujęcie w ofercie, a następnie zastosowanie, innych „równoważnych” materiałów i urządzeń, niż podane w opisie przedmiotu zamówienia pod warunkiem zapewnienia parametrów nie gorszych niż określone w opisie przedmiotu zamówienia. 3) Wykonawca składający ofertę zawierającą rozwiązania równoważne ma obowiązek: a) Wykazać, że oferowany przedmiot zamówienia spełnia wymagania określone przez Zamawia- jącego na poziomie nie gorszym niż wskazany w opisie przedmiotu zamówienia; b) Załączyć do oferty właściwe dokumenty (tj. dowody zawierające szczegółowy opis oferowa- nych przez Wykonawcę rozwiązań równoważnych, dane techniczne, atesty, dopuszczenia do stosowania) potwierdzające, że oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia spełnia wymagania określone przez Zamawiającego. c) Brak informacji, w zakresie zastosowanych rozwiązań równoważnych, zostanie uznany za za- miar wykonania zamówienia zgodnie z wymaganiami opisanymi przez Zamawiającego w SWZ. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 39715300-0 - Sprzęt hydrauliczny |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-05-12 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 3 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | FUH BA SYSTEM VIOLETTA MASZKA |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 9570388862 |
| 4.3.3.) | Ulica | LESZCZYNOWA 10F |
| 4.3.4.) | Miejscowość | GDAŃSK |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 80-175 |
| 4.3.6.) | Województwo | pomorskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 100000,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/BZP 00240890/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-07-14 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 100000,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →