Świadczenie usług cateringowych w zakresie wyżywienia stanów osobowych Policji podczas zagrożenia porządku publicznego oraz podczas przeprowadzania szkoleń, narad i odpraw
Zamawiający Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie (Szczecin, Zachodniopomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Świadczenie usług cateringowych w zakresie wyżywienia stanów osobowych Policji podczas…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 182 573 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=272, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,1 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyOgłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 810903040 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Małopolska 47 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Szczecin |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 70-515 |
| 1.4.4.) | Województwo | zachodniopomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL424 - Miasto Szczecin |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 47 78 11 475 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zzp@sc.policja.gov.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | zachodniopomorska.policja.gov.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej) |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-b7a4404e-624e-4287-8654-33abc3a9d32d |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00405439 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-08-25 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2026/BZP 00092903 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Świadczenie usług cateringowych w zakresie wyżywienia stanów osobowych Policji podczas zagrożenia porządku publicznego oraz podczas przeprowadzania szkoleń, narad i odpraw |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 1. | Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług gastronomicznych w zakresie | a) wyżywienia funkcjonariuszy biorących udział w akcjach policyjnych w okresie poważnego zagrożenia porządku publicznego (np. mecze, imprezy masowe na terenie miasta Szczecina). Usługa obejmuje przygotowanie, dostarczenie i wydanie ciepłego posiłku lub suchego prowiantu dla około 180 osób, w zależności od potrzeb Zamawiającego. b) usługi cateringowej zapewniającej przyrządzanie, dostarczenie i wydanie dla stanów osobowych powołanych przez Zamawiającego uczestniczących w szkoleniach, naradach, odprawach służbowych na terenie Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie przy ul. Małopolskiej 47 lub dowóz posiłków do miejsca wskazanego przez Zamawiającego. Usługa obejmuje przygotowanie, dostarczenie i podanie posiłków dla około 70 osób, w zależności od potrzeb Zamawiającego; Przedmiot zamówienia nie jest podzielony na części. 2. Zakres, wielkość, ilość oraz wymagania dotyczące zamówienia zostały określone w Opisie przedmiotu zamówienia zwanym dalej OPZ stanowiącym załączniki nr 7 do SWZ |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków 55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-03-10 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 12 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | CORNER-HOUSE Aleksandra Moskalewicz |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | NIP 852-268-14-92 |
| 4.3.3.) | Ulica | Pocztowa 8/U6 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Szczecin |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 70-360 |
| 4.3.6.) | Województwo | zachodniopomorskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 52247,70 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/BZP 00153887/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-08-19 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 52247,70 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Sekcja 6Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.