Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
52 248 zł
Umowa zawarta
10 marca 2026
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 52 248 zł – 94 313 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie kucharza40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług cateringowych w zakresie wyżywienia stanów osobowych Policji podczas zagrożenia porządku publicznego oraz podczas przeprowadzania szkoleń, narad i odpraw

Zamawiający Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie (Szczecin, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług cateringowych w zakresie wyżywienia stanów osobowych Policji podczas…”, wybierając ofertę wykonawcy CORNER-HOUSE Aleksandra Moskalewicz. Wartość umowy: 52 248 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji w SzczecinieSzczecin, Zachodniopomorskieopublikowano 13 marca 2026
Wartość umowy
52 248 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy CORNER-HOUSE Aleksandra Moskalewicz (Szczecin), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 52 247,70 zł (umowę zawarto 10 marca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 52 247,70 zł do 94 312,80 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

  • 5

    Postępowanie przeprowadzono w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail