Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Dostawa odczynników do detekcji i diagnostyki dla Grupy Badawczej Laboratorium Diagnostyki Genetycznej i Mikrobiologicznej na podstawie umów ramowych w podziale na 5 części

Zamawiający Sieć Badawcza Łukasiewicz - PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii (Wrocław, Dolnośląskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Dostawa odczynników do detekcji i diagnostyki dla Grupy Badawczej Laboratorium…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Sieć Badawcza Łukasiewicz - PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 020671635

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Stabłowicka 147

1.4.2.)Miejscowość

Wrocław

1.4.3.)Kod pocztowy

54-066

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

joanna.oczkowicz@port.lukasiewicz.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.port.org.pl/pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Badania naukowe i rozwojowe

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00405430

2.2.)Data ogłoszenia

2026-08-25

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00396184

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IX - POZOSTAŁE INFORMACJE

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
9.1.Informacje dodatkowe Przed zmianą

Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawcę w przypadkach, o których mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. 2023 poz. 1497). Do Wykonawcy podlegającego wykluczeniu w tym zakresie, stosuje się art. 7 ust. 3 wspominanej ustawy. Jeżeli wykonawca posiada certyfikat wykonawcy zamówień publicznych wydany zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2025 r. o certyfikacji wykonawców zamówień publicznych, może złożyć ten certyfikat zamiast podmiotowych środków dowodowych w zakresie okoliczności objętych certyfikacją, na wezwanie Zamawiającego o podmiotowe środki dowodowe Umowa ramowa zostanie zawarta na okres 12 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy, z uwzględnieniem postanowień wzoru umowy stanowiącego Załącznik nr 3 do SWZ. Termin dostawy poszczególnych zamówień wykonawczych: do 15 dni roboczych Po zmianie: Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawcę w przypadkach, o których mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. 2023 poz. 1497). Do Wykonawcy podlegającego wykluczeniu w tym zakresie, stosuje się art. 7 ust. 3 wspominanej ustawy. Jeżeli wykonawca posiada certyfikat wykonawcy zamówień publicznych wydany zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2025 r. o certyfikacji wykonawców zamówień publicznych, może złożyć ten certyfikat zamiast podmiotowych środków dowodowych w zakresie okoliczności objętych certyfikacją, na wezwanie Zamawiającego o podmiotowe środki dowodowe Umowa ramowa zostanie zawarta na okres 12 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy, z uwzględnieniem postanowień wzoru umowy stanowiącego Załącznik nr 3 do SWZ. Dla części 1,2, 3, 5: Termin dostawy poszczególnych zamówień wykonawczych: do 15 dni roboczych Dla części 4: Termin dostawy poszczególnych zamówień wykonawczych: do 20 dni roboczych

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2026-08-26 10:00 Po zmianie: 2026-08-27 11:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2026-08-26 10:30 Po zmianie: 2026-08-27 11:30

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2026-09-24 Po zmianie: 2026-09-25

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Sieć Badawcza Łukasiewicz - PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.