Modernizacja boiska sportowego w Gorzowie Śląskim - etap II
Zamawiający Gmina Gorzów Śląski (Gorzów Śląski, Opolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Modernizacja boiska sportowego w Gorzowie Śląskim - etap II”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 500 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2131, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~5,3 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyPodobne przetargi na maila
Nowe postępowania z tej kategorii w tym województwie, codziennie rano. Bez konta, rezygnacja jednym kliknięciem.
- Roboty budowlane (CPV 45)
- woj. Opolskie
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Gorzów Śląski |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 151398617 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Wojska Polskiego 15 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Gorzów Śląski |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 46-310 |
| 1.4.4.) | Województwo | opolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL524 - Opolski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 34 3505710 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 34 3505710 wew. 142 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | um@gorzowslaski.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.gorzowslaski.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-3058dc06-b326-42c7-994e-2f4f413badcf |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00405418 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-08-25 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00487171 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Modernizacja boiska sportowego w Gorzowie Śląskim - etap II |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 1. | Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dla zadania pn | „Modernizacja boiska sportowego w Gorzowie Śląskim – etap II”. 2. Zakres zamówienia obejmuje realizację robót budowlanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej w posiadaniu Zamawiającego z zastrzeżeniem że przedmiotem zamówienia będzie zakres określony w dokumentacji projektowej części architektoniczno-budowlanej w załączniku „ZAGOSPODAROWANIE TERENU ZAKRES DO WYKONANIA”. 3. Szczegółowy zakres zamówienia określa dokumentacja projektowa, opracowana dla niniejszego zamówienia. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45000000-7 - Roboty budowlane |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni 45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby 45212000-6 - Roboty budowlane w zakresie budowy wypoczynkowych, sportowych, kulturalnych, hotelowych i restauracyjnych obiektów budowlanych |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-11-27 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2026-07-31 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | ,,CHOJNACCY" Sp. z o.o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 8943155140 |
| 4.3.3.) | Ulica | Małopanewska |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Wrocław |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 54-212 |
| 4.3.6.) | Województwo | dolnośląskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 3721084,51 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00586975/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-07-31 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 1 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | Aneks został zawarty na podstawie art. 455 ust. 1 pkt. 3) i 4) oraz ust. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 poz. 1320 ze zm.) w zw. z § 10 ust. 1 pkt 4) Umowy nr IZP-IV.272.12.2025 z dnia 27.11.2025r. [nazywanej dalej jako Umowa] oraz w związku z okolicznościami, które potwierdzone zostały w protokole konieczności z dnia 13.05.2026r., a które mają wpływ na wynagrodzenie wykonawcy określone w § 4 ust. 1 oraz termin odbioru robót określony w § 3 ust. 2, pkt 2) Umowy. |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | Strony postanawiają, że zmianie ulega § 4 ust. 1 Umowy, poprzez nadanie mu nowej treści: |
| 5.4.6.) | Wartość zmiany | 18513,41 |
| 5.4.7.) | Kod waluty | PLN |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Tak |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 3739597,92 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.