Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

„Zakup i dostawa zabawek oraz sprzętu biurowego w ramach zadania „Budowa gminnego przedszkola i żłobka na działce gminnej w miejscowości Kąty”.

Zamawiający Gmina Sochaczew (Sochaczew, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „„Zakup i dostawa zabawek oraz sprzętu biurowego w ramach zadania Budowa gminnego…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina SochaczewSochaczew, Mazowieckie (powiat Sochaczewski →)opublikowano 25 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 209 896 zł
Konkurencyjność
~3,1 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA SOCHACZEW

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 750148526

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Warszawska 115

1.4.2.)Miejscowość

Sochaczew

1.4.3.)Kod pocztowy

96-500

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL913 - Warszawski zachodni

1.4.7.)Numer telefonu

46 864 26 00

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@sochaczew.org.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://sochaczew.org.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a0410169-ada9-410f-88b8-a4eceba23202

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00405242

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-25

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00284048

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

„Zakup i dostawa zabawek oraz sprzętu biurowego w ramach zadania „Budowa gminnego przedszkola i żłobka na działce gminnej w miejscowości Kąty”.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania nr 1 polegającego na dostawie zabawek do gminnego przedszkola i żłobka na działce gminnej w miejscowości Kąty. Szczegółowy asortyment stanowiący przedmiot dostawy określono w załączniku nr 3A OPZ.

3.9.)Główny kod CPV

37520000-9 - Zabawki

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-10

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2026-07-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

MOJE BAMBINO Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7251933448

4.3.3.)Ulica

Graniczna 46

4.3.4.)Miejscowość

Łódź

4.3.5.)Kod pocztowy

93-428

4.3.6.)Województwo

łódzkie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

48988,68 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00342480/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

48988,68 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

37520000-9Zabawki
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
209 896 zł
Próbka: 16 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
167 743 zł354 316 zł
Rozstęp międzykwartylowy
186 573 zł
Źródło próbki
CPV 37520000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
167 743 zł
Mediana
209 896 zł
Górny kwartyl
354 316 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Sochaczew prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sochaczew.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 37520000-9 (Zabawki). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.