Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość umów
491 710 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Usługa transportowa polegać ma na dowozie uczniów niepełnosprawnych z miejsca zamieszkania, tj. Legionowa do szkół/placówek oświatowych wskazanych w zamówieniu i odwożeniu ich po zakończeniu nauki do miejsca zamieszkania z zapewnieniem w cz
    Wartość umowy
    127 840 zł
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Usługa transportowa polegać ma na dowozie uczniów niepełnosprawnych z miejsca zamieszkania, tj. Legionowa do szkół/placówek oświatowych wskazanych w zamówieniu i odwożeniu ich po zakończeniu nauki do miejsca zamieszkania z zapewnieniem w cz
    Wartość umowy
    115 244 zł
    3 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Usługa transportowa polegać ma na dowozie uczniów niepełnosprawnych z miejsca zamieszkania, tj. Legionowa do szkół/placówek oświatowych wskazanych w zamówieniu i odwożeniu ich po zakończeniu nauki do miejsca zamieszkania z zapewnieniem w cz
    Wartość umowy
    116 560 zł
    4 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4Usługa transportowa polegać ma na dowozie uczniów niepełnosprawnych z miejsca zamieszkania, tj. Legionowa do szkół/placówek oświatowych wskazanych w zamówieniu i odwożeniu ich po zakończeniu nauki do miejsca zamieszkania z zapewnieniem w cz
    Wartość umowy
    132 066 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
15 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Czas podstawienia w przypadku wystąpienia awarii pojazdu zastępczego spełniającego warunki40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dowóz dzieci i uczniów niepełnosprawnych z terenu miasta Legionowo do szkół i placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027 oraz powrót do miejsca zamieszkania wraz z zapewnieniem opieki - 4 zadania

Zamawiający Gmina Miejska Legionowo Urząd Miasta Legionowo (Legionowo, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dowóz dzieci i uczniów niepełnosprawnych z terenu miasta Legionowo do szkół i placówek…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 491 710 zł. Złożono 15 ofert.

Łączna wartość umów
491 710 zł
Liczba ofert
15 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    26 czerwca 2026

    Termin ofert: 13 lipca 2026 12:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    24 sierpnia 2026

    4 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Usługi Handel Transport Anna Chmiel (części 1, 3); Regularny Przewóz Osób Ryszard Grzywacz (części 2, 4).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 491 710,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 15 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail