Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Świadczenie usługi opieki domowej na terenie miasta Stoczek Łukowski

Zamawiający Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej (Stoczek Łukowski, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Świadczenie usługi opieki domowej na terenie miasta Stoczek Łukowski”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 267 895 zł
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 005185168

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Plac Tadeusza Kościuszki 1

1.4.2.)Miejscowość

Stoczek Łukowski

1.4.3.)Kod pocztowy

21-450

1.4.4.)Województwo

lubelskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL815 - Puławski

1.4.7.)Numer telefonu

257970181

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

mops@stoczek-lukowski.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://mopsstoczeklukowski.naszops.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e2956371-a73b-4fe0-8b48-dc7478de5d3a

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00404644

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-24

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00269628

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Zamówienie jest współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, Priorytetu FELU.08 Fundusze Europejskie dla społeczeństwa, Działanie 08.05 Usługi społeczne w ramach projektu „Wsparcie usług społecznych w Mieście Stoczek Łukowski

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Świadczenie usługi opieki domowej na terenie miasta Stoczek Łukowski

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1)Część I

-Nazwa zadania: „Usługi asystenta osobistego osoby z niepełnosprawnością” polegające na świadczeniu usługi opieki domowej na terenie miasta Stoczek Łukowski dla 12 Uczestników - osób z niepełnosprawnością (oraz ich rodzin) potrzebujących wsparcia w codziennym funkcjonowaniu w ilości 336h/m-c x 21 m-cy łącznie 7 056 h,

3.9.)Główny kod CPV

85311100-3 - Usługi opieki społecznej dla osób starszych

3.10.)Dodatkowy kod CPV

85311200-4 - Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych

85312100-0 - Usługi opieki dziennej

85312000-9 - Usługi opieki społecznej nieobejmujące miejsc noclegowych

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
2)Część II

Nazwa zadania: „Usługi opiekuńcze w miejscu zamieszkania” polegające na świadczeniu usługi opieki domowej na terenie miasta Stoczek Łukowski dla 6 Uczestników - osób potrzebujących wsparcia w codziennym funkcjonowaniu związku z ograniczoną samodzielnością w ilości 144h/m-c x 21 m-cy łącznie 3 024h

3.9.)Główny kod CPV

85311100-3 - Usługi opieki społecznej dla osób starszych

3.10.)Dodatkowy kod CPV

85311200-4 - Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych

85312100-0 - Usługi opieki dziennej

85312000-9 - Usługi opieki społecznej nieobejmujące miejsc noclegowych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-11

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2028-02-29

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Kontraktor Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7792406097

4.3.3.)Ulica

ul. Mrzeżyńska 10,

4.3.4.)Miejscowość

Poznań

4.3.5.)Kod pocztowy

60-446

4.3.6.)Województwo

wielkopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

342780,48 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00389257/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Nie

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-19

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

0 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Nie

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

W dniu 19 sierpnia 2026r. umowa została rozwiązana na mocy porozumienia stron.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

85311100-3Usługi opieki społecznej dla osób s…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
267 895 zł
Próbka: 40 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
177 095 zł569 559 zł
Rozstęp międzykwartylowy
392 464 zł
Źródło próbki
CPV 85311· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
177 095 zł
Mediana
267 895 zł
Górny kwartyl
569 559 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Stoczek Łukowski.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 85311100-3 (Usługi opieki społecznej dla osób starszych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.