Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

Nie złożono żadnej oferty

Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy

ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa, wdrożenie i konfiguracja urządzenia deszyfrującego ruch sieciowy TLS

Zamawiający Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej (Warszawa, Mazowieckie) opublikował wynik postępowania „Dostawa, wdrożenie i konfiguracja urządzenia deszyfrującego ruch sieciowy TLS”.

Zamawiający: Urząd Patentowy Rzeczypospolitej PolskiejWarszawa, Mazowieckieopublikowano 24 sierpnia 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 905 683 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Nie złożono żadnej oferty. Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000332251

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

al. Niepodległości

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-950

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

bgpz2526@uprp.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.uprp.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b48d3eb2-d191-433a-8f4e-5a399b49719a

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


ochrona własnosci przemysłowej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa, wdrożenie i konfiguracja urządzenia deszyfrującego ruch sieciowy TLS

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b48d3eb2-d191-433a-8f4e-5a399b49719a

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00404429

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00101077/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.7 Dostawa, wdrożenie i konfiguracja urządzenia deszyfrującego ruch sieciowy TLS

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

W ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, Inwestycji 3.1.1. „Cyberbezpieczeństwo – CyberPL”, Konkursu Grantowego – Cyberbezpieczny Rząd w ramach realizacji projektu „CyberPatent”, Zadanie 3 - Obszar techniczny, poz. S12.- Zakup urządzenia deszyfrującego ruch sieciowy SSL/TLS wraz z instalacją i wdrożeniem. W

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00376706

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BG-PZ.26.25.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa, wdrożenie i konfiguracja urządzenia deszyfrującego ruch sieciowy TLS.

4.5.3.)Główny kod CPV

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Nie złożono żadnej oferty.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

32420000-3Urządzenia sieciowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
905 683 zł
Próbka: 67 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
325 725 zł2 882 806 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 557 081 zł
Źródło próbki
CPV 32420000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
325 725 zł
Mediana
905 683 zł
Górny kwartyl
2 882 806 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 32420000-3 (Urządzenia sieciowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.