Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 804 410 zł
Umowa zawarta
20 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 15 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 1 804 410 zł – 3 284 100 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa magazynu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej wraz z miejscem ukrycia planowanego do realizacji na terenie miejscowości Karsin

Zamawiający Gmina Karsin (Karsin, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa magazynu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej wraz z miejscem ukrycia planowanego do…”, wybierając ofertę wykonawcy "ZUK" Spółka z o.o. Wartość umowy: 1 804 410 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina KarsinKarsin, Pomorskie (powiat Kościerski →)opublikowano 24 sierpnia 2026
Wartość umowy
1 804 410 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    23 lipca 2026

    Termin ofert: 7 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    24 sierpnia 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy "ZUK" Spółka z o.o. (Glincz), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 804 410,00 zł (umowę zawarto 20 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 1 804 410,00 zł do 3 284 100,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 15 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Karsin

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 191675155

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Długa 222

1.5.2.)Miejscowość

Karsin

1.5.3.)Kod pocztowy

83-440

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL637 - Chojnicki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@karsin.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.karsin.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5dda8313-4846-457e-9f63-9b454572c413

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Budownictwo i obiekty komunalne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Budowa magazynu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej wraz z miejscem ukrycia planowanego do realizacji na terenie miejscowości Karsin

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5dda8313-4846-457e-9f63-9b454572c413

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00404427

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00054726/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.4 Budowa magazynu ochrony ludności i obrony cywilnej wraz z miejscem ukrycia planowanego do realizacji na terenie miejscowości Karsin

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00357426

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP 271.8.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest budowa budynku magazynowego Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej z miejscem ukrycia, wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowaniem terenu, na działce nr 614/3, obręb Karsin.
Budynek o wymiarach 10,50 m x 20,50 m. Dach dwuspadowy o kącie nachylenia 35º.
Charakterystyczne parametry obiektu budowlanego:
- szerokość elewacji frontowej – 12,75m,
- długość elewacji bocznej – 20,50m,
- wysokość budynku – 8,72m,
- powierzchnia zabudowy – 241,38m2,
- powierzchnia użytkowa – 313,29m2,
- kubatura – 758,52m3,
- liczba kondygnacji podziemnych – 1
- liczba kondygnacji naziemnych (w tym poddasze użytkowe) – 1.
Zakres robót:
a) Wykonanie fundamentów żelbetowych,
b) Postawienie ścian zewnętrznych żelbetowych monolitycznych,
c) Postawienie ścian wewnętrznych wykonanych z bloczków,
d) Wykonanie stropu żelbetowego monolitycznego,
e) Wykonanie ścian zewnętrznych magazynu z płyt warstwowych,
f) Wykonanie dachu z płyt warstwowych,
g) Wykonanie izolacji przeciwwilgociowych fundamentów,
h) Wykonanie izolacji termicznych ścian zewnętrznych,
i) Konstrukcję stalową należy zabezpieczyć antykorozyjnie,
j) Wykonać stężenia połaciowe dachu,
k) Wykonać stolarkę okienną i drzwiową zgodnie z dokumentacją,
l) Wykonać orynnowanie,
m) Wykonanie niezbędnych instalacji tj. elektrycznej, wodnej i kanalizacyjnej.

UWAGI!
- Dostarczenie tablicy informacyjnej zgodnej ze wzorem tablic informacyjnych, określonych w załączniku nr 1 do rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 7 maja 2021 r. w sprawie określenia działań informacyjnych podejmowanych przez podmioty realizujące zadania finansowane lub dofinansowane z budżetu państwa lub z państwowych funduszy celowych (Dz. U. poz. 953 z późn. zm.) – treść zawartą na tablicy należy uzgodnić z Zamawiającym.
- Malowanie posadzek farbą kauczukową.
- Ściany do wysokości 1,80 m, pomalowane na wybrany kolor przez Zamawiającego.
- Kafelkowanie w łazience po całości (ściany + posadzka) płytki do wyboru przez Zamawiającego (rozmiar 60 x 120cm).
- W miejscu kuchni należy również wykafelkować ściany w miejscu usytuowania blatów kuchennych. Wykonawca dostarczy podstawowe wyposażenie kuchni tzn. zlew, szafki, blaty w kolorze wybranym przez Zamawiającego.

2) Zgodnie ze Wspólnym Słownikiem Zamówień (CPV) przedmiot zamówienia obejmuje zakres określony kodami: 45000000-7 – Roboty budowlane, 45200000-9 – Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz w zakresie inżynierii lądowej i wodnej, 45260000-7 Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczne, 45262000-1 Specjalne roboty budowlane, inne iż dachowe.
3) Wykonawca zobowiązany jest do porównania zgodności przekazanych opracowań i w przypadku jakichkolwiek niezgodności zobowiązany jest jak najszybciej pisemnie zwrócić się do Zamawiającego o wyjaśnienie. W przypadku różnic w zakresie rozwiązań technologicznych (w tym również zastosowanych materiałów i urządzeń) w pierwszej kolejności obowiązują rozwiązania przedstawione w projekcie budowlanym, przedmiarach robót i dodatkowych opisach.
4) Do wykonania zamówienia Wykonawcy zobowiązani są użyć materiałów i urządzeń nowych, w gatunku I, zakupionych u renomowanych producentów, gwarantujących najwyższą jakość, o parametrach technicznych i jakościowych nie gorszych niż określone w przedmiarach. Występujące w opracowaniach nazwy, typy i pochodzenie produktów nie są dla Wykonawców wiążące,
5) Wykonawcy zobowiązani są użyć do wykonania zamówienia urządzeń i materiałów odpowiadających wymaganiom Polskiej Normy przenoszącej normy europejskiej PN-EN (normy zharmonizowane) oraz innym określonym w specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych i dokumentacji projektowej. Wykonawca ma obowiązek posiadać w stosunku do użytych materiałów i urządzeń dokumenty zezwalające na ich stosowanie w budownictwie (atesty, certyfikaty, deklaracje zgodności, świadectwa jakości).
6) Tam, gdzie na rysunkach, dokumentacji lub opisie przedmiotu zamówienia zostało wskazane pochodzenie (marka, znak towarowy, producent, dostawca) materiałów lub normy, o których mowa w art. 101 ust. 1 -3 ustawy PZP, Zamawiający dopuszcza oferowanie materiałów lub rozwiązań równoważnych. Pod pojęciem równoważności rozumieć należy, iż zagwarantują one realizacje zamówienia w zgodzie z wydanym pozwoleniem na budowę i opisem przedmiotu Zamówienia oraz zapewnią uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych w w/w dokumentach.
7) W przypadku urządzeń, których znaki towarowe podano w dokumentacji projektowej poprzez równoważność Zamawiający rozumie zastosowanie takich urządzeń, których parametry techniczne, moc, wydajność nie będą gorsze od urządzeń, jakie zostały przyjęte w rozwiązaniach technologicznych projektu. Zastosowanie urządzeń równoważnych zapewnić musi także kompatybilność z pozostałymi materiałami i urządzeniami przyjętymi w zastosowanej technologii.
8) Wykonawca zapewni, aby tymczasowo składowane materiały, do czasu ich wbudowania, były zabezpieczone przed zniszczeniem, zachowały swoją jakość i właściwości oraz były dostępne do kontroli.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45262000-1 - Specjalne roboty budowlane inne niż dachowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1804410,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

3284100,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1804410,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

"ZUK" Spółka z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5891801358

7.3.3)Ulica

Sosnowa 1

7.3.4)Miejscowość

Glincz

7.3.5)Kod pocztowy

83-330

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.4.1.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Budowa budynku magazynowego - Agencja Budowlana "BIS" Sp. z o.o.

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1804410,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-15

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 000 zł
Próbka: 1599 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 063 zł1 803 654 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 570 591 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 063 zł
Mediana
550 000 zł
Górny kwartyl
1 803 654 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Karsin prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Karsin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 804 410 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: "ZUK" Spółka z o.o. (Glincz). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.