Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
269 113 zł
Umowa zawarta
24 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 15 listopada 2026
Oferty w postępowaniu
11 ofertceny: 269 113 zł – 971 362 złodrzucone: 4wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa materiałów promocyjnych dla Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi

Zamawiający Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa materiałów promocyjnych dla Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi”, wybierając ofertę wykonawcy Agencja Reklamy Eureka Plus Barbara Fedorowicz Ryszard Fedorowicz s.c. Wartość umowy: 269 113 zł. Złożono 11 ofert.

Zamawiający: Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa WsiWarszawa, Mazowieckieopublikowano 24 sierpnia 2026
Wartość umowy
269 113 zł
Liczba ofert
11 ofert
Konkurencyjność
~4,5 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Agencja Reklamy Eureka Plus Barbara Fedorowicz Ryszard Fedorowicz s.c (Rzeszów), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 269 112,93 zł (umowę zawarto 24 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 11 ofert; ceny wahały się od 269 112,93 zł do 971 361,75 zł. Odrzucono 4 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 15 listopada 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 384655657

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Krakowskie Przedmieście 66

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-322

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.)Numer telefonu

517 125 377

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

michal.kolasinski@nikidw.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.nikidw.edu.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/nikidw/proceedings?tab=active

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Rekreacja, kultura i religia

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa materiałów promocyjnych dla Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-84923523-594c-451b-ba9e-7c43e5c35ce0

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00404354

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00115234/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.3 Gadżety promocyjne

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00338926

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SSZ.26.8.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa materiałów promocyjnych dla Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa (Załącznik nr.2 do SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia)

4.5.3.)Główny kod CPV

39294100-0 - Artykuły informacyjne i promocyjne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

11

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

11

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

4

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

269112,93 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

971361,75 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

269112,93 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Agencja Reklamy Eureka Plus Barbara Fedorowicz Ryszard Fedorowicz s.c

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8131359042

7.3.4)Miejscowość

Rzeszów

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

269112,93 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-11-15

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39294100-0Artykuły informacyjne i promocyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
156 830 zł
Próbka: 27 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
84 481 zł295 868 zł
Rozstęp międzykwartylowy
211 386 zł
Źródło próbki
CPV 39294100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
84 481 zł
Mediana
156 830 zł
Górny kwartyl
295 868 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 269 113 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39294100-0 (Artykuły informacyjne i promocyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Agencja Reklamy Eureka Plus Barbara Fedorowicz Ryszard Fedorowicz s.c (Rzeszów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 11 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.