ZZP.260.1.1.2026 - Wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie toalety publicznej zlokalizowanej w ośrodku Słoneczny Wrotków w Lublinie
Zamawiający Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Bystrzyca" w Lublinie Sp. z o.o. (Lublin, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „ZZP.260.1.1.2026 - Wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie toalety…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 000 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4140, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,3 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
19 stycznia 2026
Termin ofert: 3 lutego 2026 09:45Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
19 marca 2026
11 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
24 sierpnia 2026
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Bystrzyca" w Lublinie Sp. z o.o. |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 060972765 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Filaretów 44 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Lublin |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 20-609 |
| 1.4.4.) | Województwo | lubelskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL814 - Lubelski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 81 466 51 00 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 81 466 51 01 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | osrodek@mosir.lublin.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.mosir.lublin.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego) |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-7f1ab682-77e5-4764-a164-353f15516ca1 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00404247 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-08-24 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2026/BZP 00048286 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | ZZP.260.1.1.2026 - Wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie toalety publicznej zlokalizowanej w ośrodku Słoneczny Wrotków w Lublinie |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie toalety publicznej zlokalizowanej w ośrodku Słoneczny Wrotków w Lublinie, obejmujących remont, modernizację i zmianę podziałów wewnętrznych, termoizolację przegród zewnętrznych oraz modernizację. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45000000-7 - Roboty budowlane |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne 45320000-6 - Roboty izolacyjne 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne 45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie 45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-03-18 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 3 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Dariusz Wójtowicz Usługi Remontowo-Budowlane |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 061609179 NIP 7132816788 |
| 4.3.3.) | Ulica | Ul. Lipowa 121 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Niedrzwica Kościelna |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 24-220 |
| 4.3.6.) | Województwo | lubelskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 539000,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/BZP 00163497/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 539000,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.