Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
539 000 zł
Umowa zawarta
18 marca 2026
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
11 ofertceny: 539 000 zł – 790 641 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

ZZP.260.1.1.2026 - Wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie toalety publicznej zlokalizowanej w ośrodku Słoneczny Wrotków w Lublinie

Zamawiający Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Bystrzyca" w Lublinie Sp. z o.o. (Lublin, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „ZZP.260.1.1.2026 - Wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie toalety…”, wybierając ofertę wykonawcy Dariusz Wójtowicz Usługi Remontowo-Budowlane. Wartość umowy: 539 000 zł. Złożono 11 ofert.

Wartość umowy
539 000 zł
Liczba ofert
11 ofert
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    Ofertypostępowaniu złożono trzy oferty, z czego jedna została odrzucona z powodu niezgodności z warunkami udziału w postępowaniu.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Dariusz Wójtowicz Usługi Remontowo-Budowlane (Niedrzwica Kościelna), mikrofirma.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 539 000,00 zł (umowę zawarto 18 marca 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 11 ofert; ceny wahały się od 539 000,00 zł do 790 641,44 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

  • 6

    Przetarg przeprowadzono w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 2 ustawy Pzp.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Bystrzyca" w Lublinie Sp. z o.o.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 060972765

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Filaretów 44

1.5.2.)Miejscowość

Lublin

1.5.3.)Kod pocztowy

20-609

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.5.7.)Numer telefonu

81 466 51 00

1.5.8.)Numer faksu

81 466 51 01

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

osrodek@mosir.lublin.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mosir.lublin.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/mosir_lublin

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Rekreacja, kultura i religia

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

ZZP.260.1.1.2026 - Wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie toalety publicznej zlokalizowanej w ośrodku Słoneczny Wrotków w Lublinie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7f1ab682-77e5-4764-a164-353f15516ca1

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00163497

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-03-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00045523/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.14 Budowa szaletu publicznego wraz z infrastrukturą na terenie ośrodka Marina nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00048286

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZZP.260.1.1.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie toalety publicznej zlokalizowanej w ośrodku Słoneczny Wrotków w Lublinie, obejmujących remont, modernizację i zmianę podziałów wewnętrznych, termoizolację przegród zewnętrznych oraz modernizację.
2. W zakres zamówienia wchodzi w szczególności:
a) wykonanie rozbiórek i demontażów niezbędnych do wykonania pozostałych robót budowlanych
b) wykonanie rozkuć i otworów
c) wykonanie przemurowań
d) wykonanie ścian działowych
e) wykonanie kabin ustępowych z elementów systemowych
f) montaż sufitów podwieszanych
g) wykonanie okładzin ścian i posadzek
h) wykonanie instalacji sanitarnych
i) wykonanie instalacji elektrycznych
j) montaż drzwi wewnętrznych
k) termoizolacja ścian fundamentowych, ścian zewnętrznych oraz stropodachu
l) malowanie ścian
m) rekonstrukcja nawierzchni z kostki betonowej.
3. Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia oraz jego opis zawarto w dokumentacji technicznej stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ, obejmującej n/w załączniki:
a) dokumentację projektową wielobranżową (PT),
b) specyfikacje techniczne (ST),
c) przedmiar robót – stanowiący materiał pomocniczy (PR).

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

11

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

11

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

539000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

790641,44 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

539000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Dariusz Wójtowicz Usługi Remontowo-Budowlane

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 061609179 NIP 7132816788

7.3.3)Ulica

Ul. Lipowa 121

7.3.4)Miejscowość

Niedrzwica Kościelna

7.3.5)Kod pocztowy

24-220

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.4.1.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

roboty sanitarne

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

539000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 813 668 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 580 412 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 813 668 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Bystrzyca" w Lublinie Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lublin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 539 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Dariusz Wójtowicz Usługi Remontowo-Budowlane (Niedrzwica Kościelna). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 11 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.