Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
230 000 zł
Umowa zawarta
19 sierpnia 2026
Okres realizacji
100 dni
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wyk. zam. podobnego do umowy nr 199/MZDW/04/2026/R - Remont istniejących ciągów pieszych, pieszo-rowerowych i rowerowych w pasie dróg administrowanych przez MZDW RD Gostynin-Płock – nr post. 154/26

Zamawiający Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Wyk. zam. podobnego do umowy nr 199/MZDW/04/2026/R - Remont istniejących ciągów pieszych,…”, wybierając ofertę wykonawcy Mariusz Gorsiak MAR-MAR. Wartość umowy: 230 000 zł.

Zamawiający: Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w WarszawieWarszawa, Mazowieckieopublikowano 24 sierpnia 2026
Wartość umowy
230 000 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    24 sierpnia 2026

    1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Mariusz Gorsiak MAR-MAR (Radzanowo).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 230 000,00 zł (umowę zawarto 19 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: 100 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

MAZOWIECKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W WARSZAWIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 013305749

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Kolejowa 5/7

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

01-217

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@mzdw.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mzdw.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Budownictwo i obiekty komunalne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wyk. zam. podobnego do umowy nr 199/MZDW/04/2026/R - Remont istniejących ciągów pieszych, pieszo-rowerowych i rowerowych w pasie dróg administrowanych przez MZDW RD Gostynin-Płock – nr post. 154/26

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-cae48e87-7618-4e30-8709-958c75ff8328

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00404199

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00016145/19/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.133 Zamówienie podobne do umowy nr 199/MZDW/04/2026/R - Remont ciągów pieszych, pieszo-rowerowych i rowerowych zlokalizowanych w pasie dróg administrowanych przez MZDW RD Gostynin-Płock OD Bielsk

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Zamówienie polega na powtórzeniu podobnych robót budowlanych, zostało przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu do zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem, a całkowita wartość tego zamówienia została
uwzględniona przy obliczaniu jego wartości.

Zakres:
- Remont istniejącego ciągu pieszo rowerowego w m. Lelice w km 67+801 do 67+960 strona L;
- Remont istniejącego ciągu pieszo rowerowego w m. Lelice - Zbójno w km 66+778 do 66+613; strona Lewa.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

154/26

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie zamówienia podobnego do umowy
nr 199/MZDW/04/2026/R - Remont istniejących ciągów pieszych, pieszo-rowerowych i rowerowych zlokalizowanych w pasie dróg administrowanych przez MZDW Rejon Drogowy Gostynin-Płock Obwód Drogowy Bielsk– nr postępowania 154/26. Szczegółowy zakres robót został określony w przedmiarze robót stanowiącym załącznik do zaproszenia przekazanego
wykonawcy.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Mariusz Gorsiak MAR-MAR

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7742665690

7.3.3)Ulica

Płocka 17

7.3.4)Miejscowość

Radzanowo

7.3.5)Kod pocztowy

09-451

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 7

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

230000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

100 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233161-5Roboty budowlane w zakresie ścieżek…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 870 924 zł
Próbka: 37 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
761 487 zł4 797 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
4 035 513 zł
Źródło próbki
CPV 45233161· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
761 487 zł
Mediana
1 870 924 zł
Górny kwartyl
4 797 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Historia zamawiającego

Najnowsze postępowania tego podmiotu

Profil →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 230 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233161-5 (Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Mariusz Gorsiak MAR-MAR (Radzanowo). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.