Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
1 575 610 zł
Umowa zawarta
24 sierpnia 2026
Okres realizacji
4 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 1 575 610 zł – 1 728 455 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa Cmentarza Wojennego Ofiar Zbrodni Niemieckich w Białutach. BAG-32/26

Zamawiający Instytut Pamięci Narodowej - Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa Cmentarza Wojennego Ofiar Zbrodni Niemieckich w Białutach. BAG-32/26”, wybierając ofertę wykonawcy Szołtun Kamieniarstwo Marek Szołtun. Cena wybranej oferty: 1 575 610 zł. Złożono 2 oferty.

Cena wybranej oferty
1 575 610 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    30 czerwca 2026

    Termin ofert: 17 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    24 sierpnia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Szołtun Kamieniarstwo Marek Szołtun (Wągrodno), mała firma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 1 575 609,76 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 1 575 609,76 zł do 1 728 455,28 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 4 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail