AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Dostawa zintegrowanej 3-węzłowej platformy prywatnej chmury HCI wraz z oprogramowaniem, licencjami i wsparciem dla CMP w Mysłowicach

Zamawiający Centralne Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach (Mysłowice, Śląskie) prowadzi postępowanie „Dostawa zintegrowanej 3-węzłowej platformy prywatnej chmury HCI wraz z oprogramowaniem,…”. Termin składania ofert upływa 1 września 2026, 09:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Centralne Muzeum Pożarnictwa w MysłowicachMysłowice, Śląskieopublikowano 24 sierpnia 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 627 214 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
1 września 2026, 09:00
1h
Konkurencyjność
~2,7 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Koszt60%Obsługa co najmniej dwóch różnych hypervisorów20%Możliwość rozbudowy klastra o węzły różnego typu, konfiguracji i generacji10%Wspólna linia serwisowa producenta sprzętu i oprogramowania10%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    24 sierpnia 2026

    Termin ofert: 1 września 2026 09:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin składania ofert upływa 1 września 2026 roku o godzinie 09:00.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Koszt 60%, Obsługa co najmniej dwóch różnych hypervisorów 20%, Możliwość rozbudowy klastra o węzły różnego typu, konfiguracji i generacji 10%, Wspólna linia serwisowa producenta sprzętu i oprogramowania 10%.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa zintegrowanej 3-węzłowej platformy prywatnej chmury HCI wraz z oprogramowaniem, licencjami i wsparciem dla CMP w Mysłowicach.

  • 4

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Centralne Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 270161952

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Stadionowa 7a

1.5.2.)Miejscowość

Mysłowice

1.5.3.)Kod pocztowy

41-400

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22A - Katowicki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@cmp-muzeum.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.cmp-muzeum.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa zintegrowanej 3-węzłowej platformy prywatnej chmury HCI wraz z oprogramowaniem, licencjami i wsparciem dla CMP w Mysłowicach

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b100150b-e059-4021-9a7c-ac46d9873960

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00404095

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00111819/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.3 Dostawa zintegrowanej 3-węzłowej platformy prywatnej chmury HCI wraz z oprogramowaniem, licencjami i wsparciem dla CMP w Mysłowicach

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1363272

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://platformazakupowa.pl/pn/cmp

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

1. Zamawiający urzęduje w dniach
(roboczych), od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:30 do 15:30.
2. Postępowanie, którego dotyczy niniejszy dokument, oznaczone jest znakiem WT.2370.6.2026 We wszelkiej korespondencji
związanej z niniejszym postępowaniem Zamawiający i Wykonawcy posługują się ww. znakiem postępowania.
3. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim.
4. Komunikacja w postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie
dokumentów lub oświadczeń między Zamawiającym a Wykonawcą, z uwzględnieniem wyjątków określonych w ustawie Pzp
odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej z wykorzysta-niem platformy zakupowej, zwanej dalej Platformą, która
jest dostępna pod adresem https://platformazakupowa.pl/pn/cmp
5. Zamawiający przypomina, że w toku postępowania zgodnie z art. 61 ust. 2 ustawy Pzp komunikacja ustna dopuszczalna jest
jedynie w toku negocjacji lub dialogu oraz w odniesieniu do informacji, które nie są istotne.
6. W celu skrócenia czasu udzielenia odpowiedzi na pytania Zamawiający preferuje, aby komunikacja między Zamawiającym a
Wykonawcami, w tym wszelkie oświadczenia, wnioski, zawiadomienia oraz informacje, przekazywane były w formie elektronicznej
za pośrednictwem Platformy i formularza „Wyślij wiadomość do Za-mawiającego”. Za datę przekazania (wpływu) oświadczeń,
wniosków, zawiadomień oraz informacji Zamawiający uzna datę ich przesłania za pośrednictwem Platformy poprzez kliknięcie
przycisku „Wyślij wiadomość”, po których pojawi się komunikat, że wiadomość została wysłana do Zamawiającego.
7. Zamawiający będzie przekazywał Wykonawcom informacje w formie elektronicznej za pośrednictwem Platformy. Informacje
dotyczące odpowiedzi na pytania, zmiany specyfikacji, zmiany terminu składania i otwarcia ofert Zamawiający będzie zamieszczał
na platformie w sekcji “Komunikaty”. Korespondencja, której zgodnie z obowiązującymi przepisami adresatem jest konkretny
Wykonawca, będzie przekazywana w formie elektronicznej za pośrednictwem Platformy do konkretnego Wykonawcy.
8. Niezbędne wymagania sprzętowo - aplikacyjne umożliwiające korzystanie z Platformy:
1) Stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s.
2) Komputer klasy PC lub MAC o następującej konfiguracji: pamięć min. 2 GB Ram, procesor Intel IV 2 GHZ lub jego nowsza wersja,
jeden z systemów operacyjnych - MS Windows 7, Mac Os x 10 4, Linux, lub ich nowsze wersje.
3) Zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa, w przypadku Internet Explorer minimalnie wersja 10 0.
4) Włączona obsługa JavaScript.
5) Zainstalowany program Adobe Acrobat / Reader lub inny obsługujący format plików .pdf.
6) Platforma działa według standardu przyjętego w komunikacji sieciowej - kodowanie UTF8.
7) Oznaczenie czasu odbioru danych przez platformę zakupową stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany wg. czasu
lokalnego serwera synchronizowanego z zegarem Głównego Urzędu Miar.
9. Wykonawca, przystępując do niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego musi:
1) Zaakceptować warunki korzystania z Platformy określone w Regulaminie zamieszczonym na stronie internetowej
https://platformazakupowa.pl/strona/regulamin oraz uznać go za wiążący.
2) Zapoznać i stosować się do instrukcji korzystania z Platformy, składania ofert/wniosków oraz innych czynności podejmowanych w
niniejszym postępowaniu przy użyciu Platformy dostępnej pod linkiem https://platformazakupowa.pl/strona/instrukcje-wykonawca
10. Zamawiający nie będzie udzielał ustnie lub telefonicznie informacji, wyjaśnień lub odpowiedzi na kierowane do niego zapytania
związane z postępowaniem.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

1. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swo-bodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o danych) (Dz. U. UE L119 z dnia 4 maja 2016 r., str. 1; zwanym dalej „RODO”) informujemy, że:
1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dyrektor Centralnego Muzeum Pożarnictwa w My-słowicach;
2) Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można się kontaktować pod adresem e-mail: iod@cspsp.pl
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z przedmiotowym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonym w trybie podsta-wowym.
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie do-kumentacja postępowania w oparciu o art. 74 ustawy P.Z.P.
5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ust. 1 P.Z.P. przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy;
6) obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wy-mogiem ustawowym określonym w przepisanych ustawy P.Z.P., związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego.
7) w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzo-wany, stosownie do art. 22 RODO.
8) posiada Pani/Pan:
a) na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących (w przypad-ku, gdy skorzystanie z tego prawa wymagałoby po stronie administratora niewspółmiernie dużego wy-siłku może zostać Pani/Pan zobowiązana do wskazania dodatkowych informacji mających na celu spre-cyzowanie żądania, w szczególności podania nazwy lub daty postępowania o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu albo sprecyzowanie nazwy lub daty zakończonego postępowania o udziele-nie zamówienia);
b) na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych (skorzystanie z prawa do sprostowania nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego ani zmianą postanowień umowy w zakresie niezgodnym z ustawą PZP oraz nie może na-ruszać integralności protokołu oraz jego załączników);
c) na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych oso-bowych z zastrzeżeniem okresu trwania postępowania o udzielenie zamówienia publicznego lub kon-kursu oraz przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO (prawo do ograniczenia przetwarza-nia nie ma zastosowania w odniesieniu do przechowywania, w celu zapewnienia korzystania ze środ-ków ochrony prawnej lub w celu ochrony praw innej osoby fizycznej lub prawnej, lub z uwagi na waż-ne względy interesu publicznego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego);
d) prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;
9) nie przysługuje Pani/Panu:
a) w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
b) prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
c) na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podsta-wą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO;
10) przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego na niezgodne z RODO przetwa-rzanie Pani/Pana danych osobowych przez administratora. Organem właściwym dla przedmiotowej skargi jest Urząd Ochrony Danych Osobowych.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

WT.2370.6.2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Tak

4.1.14.)Określenie aspektów społecznych, środowiskowych lub etykiet w opisie przedmiotu zamówienia

Zamawiający uwzględnił wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników, zgodnie z art. 100 ust. 1 ustawy

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednego kompletnego, zintegrowanego Systemu HCI (Hyper-Converged Infrastructure) w postaci 3-węzłowego klastra serwerowego x86 z lokalnymi dyskami NVMe tworzącymi rozproszoną warstwę pamięci masowej, wraz z wirtualizatorem, oprogramowaniem pamięci masowej definiowanej programowo, ochroną danych, centralnym zarządzaniem, wymaganymi licencjami/subskrypcjami oraz wsparciem producenta oprogramowania przez 36 miesięcy, a także podstawowym serwisem sprzętowym przez 12 miesięcy.

Zakres zamówienia obejmuje co najmniej:
a) dostawę trzech fabrycznie nowych węzłów serwerowych przeznaczonych do pracy jako jeden klaster HCI;
b) dostawę oprogramowania platformy HCI obejmującego wirtualizację, rozproszoną pamięć masową, ochronę danych, centralne zarządzanie oraz narzędzia cyklu życia, wraz z licencją/subskrypcją obejmującą wszystkie fizyczne rdzenie CPU dostarczonego klastra i Production Software Support przez 36 miesięcy;
c) dostawę podstawowej konfiguracji sprzętowej klastra oraz pakietu rozbudowy sprzętowej, tak aby konfiguracja końcowa spełniała wszystkie parametry określone w OPZ, w tym łącznie co najmniej 768 GB RAM oraz trzy dodatkowe dwuportowe karty 10/25 Gb SFP28;
d) zapewnienie podstawowego serwisu sprzętowego producenta dla wszystkich trzech węzłów przez 12 miesięcy;
e) dostawę kompletu elementów niezbędnych do późniejszego montażu w szafie 19” RACK, w tym prowadnic i przewodów zasilających wymaganych przez producenta;
f) rejestrację urządzeń, licencji/subskrypcji i kontraktów wsparcia na Zamawiającego jako klienta końcowego w oficjalnym kanale producenta;
g) transport, rozładunek i wniesienie sprzętu do pomieszczenia wskazanego przez Zamawiającego oraz usunięcie opakowań transportowych zgodnie z uzgodnieniem;
h) wykonanie czynności odbiorowych określonych w OPZ, służących potwierdzeniu kompletności, konfiguracji sprzętowej, legalności licencji, statusu wsparcia oraz podstawowej sprawności dostarczonych węzłów;
i) przekazanie dokumentacji dostawy, zestawienia konfiguracji, numerów seryjnych, danych licencyjnych, informacji o wsparciu oraz dokumentów potwierdzających kompatybilność oferowanego rozwiązania.
Szczegółowy zakres zamówienia oraz wszystkie minimalne wymagania techniczne, funkcjonalne, licencyjne, serwisowe i organizacyjne określa Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący załącznik nr 7 do SWZ.

4.2.6.)Główny kod CPV

48820000-2 - Serwery

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

48626000-2 - Grupujące pakiety oprogramowania

48780000-9 - Pakiety oprogramowania do zarządzania systemem, przechowywaniem i zawartością

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-11-30

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium kosztu oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Koszt

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Obsługa co najmniej dwóch różnych hypervisorów

4.3.6.)Waga

20

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Możliwość rozbudowy klastra o węzły różnego typu, konfiguracji i generacji

4.3.6.)Waga

10

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Wspólna linia serwisowa producenta sprzętu i oprogramowania

4.3.6.)Waga

10

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Nie

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.8.)Wykaz przedmiotowych środków dowodowych

Przedmiotowe środki dowodowe.
1) W celu potwierdzenia zgodności oferowanego rozwiązania z wymaganiami określonymi w OPZ Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą:
a) oficjalnego wpisu na liście kompatybilności HCL producenta platformy HCI albo innego oficjalnego dokumentu producenta platformy jednoznacznie potwierdzającego wsparcie oferowanego modelu węzła i oferowanej konfiguracji;
b) dokumentu potwierdzającego wynik Average CPU Mark oferowanego modelu procesora, sporządzonego zgodnie z zasadami określonymi w OPZ;
c) w przypadku zadeklarowania odpowiedzi „TAK” w jednym lub kilku kryteriach pozacenowych – oficjalnej dokumentacji producenta albo dokumentu lub oświadczenia producenta lub jego autoryzowanego przedstawiciela, jednoznacznie potwierdzającego spełnienie danego parametru premiowanego.
2) Jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w pkt 1 lit. a–b, lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie, zgodnie z art. 107 ust. 2 ustawy Pzp.
3) Przedmiotowe środki dowodowe składane w celu potwierdzenia parametrów podlegających ocenie
w kryteriach oceny ofert, o których mowa w pkt 1 lit. c, nie podlegają złożeniu ani uzupełnieniu po upływie terminu składania ofert.
4) W przypadku braku dokumentu potwierdzającego parametr premiowany lub gdy złożony dokument nie potwierdza go jednoznacznie, Zamawiający przyzna 0 pkt w danym kryterium.
5) Wykaz oferowanego rozwiązania stanowiący Załącznik nr 8 do SWZ jest składany wraz z ofertą i stanowi element treści oferty. Dane zawarte w Wykazie, które identyfikują zaoferowane rozwiązanie,
w szczególności producent i model węzła, model procesora, oferowana platforma i jej edycja oraz modele podstawowych komponentów, nie mogą zostać po upływie terminu składania ofert zmienione w sposób prowadzący do zaoferowania innego rozwiązania.
6) Zamawiający akceptuje równoważne przedmiotowe środki dowodowe, jeżeli potwierdzają one spełnienie wymagań, cech lub kryteriów, których dotyczą.

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Tak

5.10.)Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty

2) Jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w pkt 1 lit. a–b, lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie, zgodnie z art. 107 ust. 2 ustawy Pzp.
3) Przedmiotowe środki dowodowe składane w celu potwierdzenia parametrów podlegających ocenie
w kryteriach oceny ofert, o których mowa w pkt 1 lit. c, nie podlegają złożeniu ani uzupełnieniu po upływie terminu składania ofert.

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo winno być załączone do oferty.
2. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenia, o których mowa w Rozdziale X ust. 1 SWZ, składa każdy z wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia.
3. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty oświadczenie, z którego wynika, które dostawy lub usługi wykonają poszczególni wykonawcy.
4. Oświadczenia i dokumenty potwierdzające brak podstaw do wykluczenia z postępowania składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Tak

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Ze względu na ograniczoną ilość znaków do wprowadzenia Zamawiający informuje, iż rodzaj i zakres zmian określony został w rozdziale XXIII SWZ.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-09-01 09:00

8.2.)Miejsce składania ofert

Ofertę wraz z wymaganymi dokumentami należy umieścić na platformazakupowa.pl pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/cmp

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-09-01 11:00

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-09-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48820000-2Serwery
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
627 214 zł
Próbka: 62 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
328 375 zł2 248 213 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 919 838 zł
Źródło próbki
CPV 48820000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
328 375 zł
Mediana
627 214 zł
Górny kwartyl
2 248 213 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.