Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa wody i odprowadzanie ścieków z obiektów PFB

Zamawiający Polska Filharmonia Bałtycka Im.fryderyka Chopina w Gdańsku (Gdańsk, Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa wody i odprowadzanie ścieków z obiektów PFB”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~1,1 oferta
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

POLSKA FILHARMONIA BAŁTYCKA IM.FRYDERYKA CHOPINA W GDAŃSKU

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 190317940

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Ołowianka 1

1.4.2.)Miejscowość

Gdańsk

1.4.3.)Kod pocztowy

80-751

1.4.4.)Województwo

pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL633 - Trójmiejski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@pfb.gda.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://filharmonia.gda.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f9c6da72-35dc-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00404017

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-24

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Nie

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa wody i odprowadzanie ścieków z obiektów PFB

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa wody i odprowadzanie ścieków w budynkach PFB.

3.9.)Główny kod CPV

65100000-4 - Usługi przesyłu wody i podobne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2022-07-26

4.2.)Okres realizacji zamówienia

48 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

"SAUR NEPTUN GDAŃSK" S. A.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5830006715

4.3.3.)Ulica

Wałowa 46

4.3.4.)Miejscowość

Gdańsk

4.3.5.)Kod pocztowy

80-858

4.3.6.)Województwo

pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

272752,12 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2023/BZP 00345583/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-26

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

406400,07 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

W umowie na 48 miesięcy zostały wskazane stawki wynikające z aktualnego cennika spółki Saur Neptun (obecnie Gdańskie Wodociągi Sp. z o. o.), które zmieniały się na przestrzeni 4 lat. Ostateczna kwota wynagrodzenia wyniosła 406 400,07 zł brutto, a więc o 133 647,95 zł więcej. Wartość umowy została określona jako szacunkowa, nie mogła być wartością wynikową, ponieważ zapotrzebowanie na dostawę wody oraz odbiór ścieków nie jest stałe miesiąc do miesiąca, ani sezon artystyczny do kolejnego; na ilość zużycia wpływa ilość wydarzeń organizowanych zarówno przez PFB, jak i przez organizatorów zewnętrznych, którzy wynajmują powierzchnię PFB dla własnych koncertów, podczas gdy PFB udostępnia (zgodnie z zawartymi umowy) pełną infrastrukturę, w tym zaplecze techniczne z dostępem do bieżącej wody; przybliżona kwota znana w momencie zawierania umowy była wartością uśrednioną przez kierownika działu technicznego na podstawie wcześniejszego zapotrzebowania i zużycia (okres 2018-2022) - zgodnie z treścią raportu do umowy na podstawie art. 446, ust. 1, pkt 1) Ustawy Pzp.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Polska Filharmonia Bałtycka Im.fryderyka Chopina w Gdańsku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gdańsk.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 65100000-4 (Usługi przesyłu wody i podobne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.