Dostawa polimeru na potrzeby odwadniania osadu przefermentowanego z odpadów komunalnych zmieszanych w Zakładzie Zagospodarowania Odpadów w Trzebani w 2026/2027 roku
Zamawiający Regionalne Centrum Gospodarki Odpadami Resort Sp. z o.o. (Leszno, Wielkopolskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Dostawa polimeru na potrzeby odwadniania osadu przefermentowanego z odpadów komunalnych…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie
20 sierpnia 2026
Termin ofert: 2 września 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
24 sierpnia 2026
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | REGIONALNE CENTRUM GOSPODARKI ODPADAMI RESORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 411416981 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Saperska 23 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Leszno |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 64-100 |
| 1.4.4.) | Województwo | wielkopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL417 - Leszczyński |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 601285720 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | przetargi@rcgo.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.mzoleszno.com.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego) |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Środowisko |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00403970 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-08-24 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00399691 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 2.3. | Nazwa zamówienia albo umowy ramowej Przed zmianą | Dostawa polimeru na potrzeby odwadniania osadu przefermentowanego z odpadów komunalnych zmieszanych w Zakładzie Zagospodarowania Odpadów w Trzebani w 2026/2027 roku Po zmianie: Dostawa polimeru na potrzeby odwadniania osadu przefermentowanego z odpadów biodegradowalnych w Zakładzie Zagospodarowania Odpadów w Trzebani w 2026/2027 roku |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 3.15. | RODO (obowiązek informacyjny) Przed zmianą | Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dn. 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1 z późn. zm.), dalej RODO, informujemy, że: 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest RCGO reSort sp. z o.o., ul. Saperska 23, 64-100 Leszno, tel. 65/529 90 96; 2. Kontakt do Inspektora Ochrony Danych Osobowych: iodo@rcgo.pl, 65/525 92 80; 3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu powiązanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie podstawowym pn. „Dostawa polimeru na potrzeby odwadniania osadu przefermentowanego z odpadów komunalnych zmieszanych w Zakładzie Zagospodarowania Odpadów w Trzebani w 2026/2027 roku” ZP.PP.16.2026. 4. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą podmioty lub osoby, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 74 p.z.p.; 5. Państwa dane osobowe będą przechowywane zgodnie z art. 78 ust. 1 p.z.p. przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy; 6. Obowiązek podania przez Państwa danych osobowych bezpośrednio Państwa dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach p.z.p., związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z p.z.p.; 7. W odniesieniu do Państwa danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosownie do art. 22 RODO; 8. Posiadają Państwo: a. Na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Państwa dotyczących; b. Na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Państwa danych osobowych; c. Na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO; d. Prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają Państwo, że przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących narusza przepisy RODO; 9. Nie przysługuje Państwu: a. W związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych; b. Prawo do przenoszenia danych osobowych, o których mowa w art. 20 RODO; c. Na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO. Po zmianie: Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dn. 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1 z późn. zm.), dalej RODO, informujemy, że: 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest RCGO reSort sp. z o.o., ul. Saperska 23, 64-100 Leszno, tel. 65/529 90 96; 2. Kontakt do Inspektora Ochrony Danych Osobowych: iodo@rcgo.pl, 65/525 92 80; 3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu powiązanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie podstawowym pn. „Dostawa polimeru na potrzeby odwadniania osadu przefermentowanego z odpadów biodegradowalnych w Zakładzie Zagospodarowania Odpadów w Trzebani w 2026/2027 roku” ZP.PP.16.2026. 4. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą podmioty lub osoby, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 74 p.z.p.; 5. Państwa dane osobowe będą przechowywane zgodnie z art. 78 ust. 1 p.z.p. przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy; 6. Obowiązek podania przez Państwa danych osobowych bezpośrednio Państwa dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach p.z.p., związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z p.z.p.; 7. W odniesieniu do Państwa danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosownie do art. 22 RODO; 8. Posiadają Państwo: a. Na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Państwa dotyczących; b. Na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Państwa danych osobowych; c. Na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO; d. Prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają Państwo, że przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących narusza przepisy RODO; 9. Nie przysługuje Państwu: a. W związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych; b. Prawo do przenoszenia danych osobowych, o których mowa w art. 20 RODO; c. Na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO. |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IX - POZOSTAŁE INFORMACJE |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 9.1. | Informacje dodatkowe Przed zmianą | brak Po zmianie: Zamawiający informuje, że w nazwie postępowania wystąpiła omyłka pisarska. Postępowanie dotyczy odpadów biodegradowalnych. Ilekroć w dokumentacji z postępowania jest mowa o odpadach komunalnych dokonuje się zmiana na biodegradowalne. Dostawa polimeru na potrzeby odwadniania osadu przefermentowanego z odpadów biodegradowalnych w Zakładzie Zagospodarowania Odpadów w Trzebani w 2026/2027 roku |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.