AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 1201O relacji Głubczyce - Wiechowice - etap I

Zamawiający Powiat Głubczycki (Głubczyce, Opolskie) prowadzi postępowanie „Przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 1201O relacji Głubczyce - Wiechowice - etap I”. Termin składania ofert upływa 8 września 2026, 09:00. Wadium: 6 000 000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Powiat GłubczyckiGłubczyce, Opolskie (powiat Głubczycki →)opublikowano 24 sierpnia 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 550 500 zł
Wadium
6 000 000 zł
Termin składania ofert
8 września 2026, 09:00
1d 14h
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji jakości40%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    24 sierpnia 2026

    Termin ofert: 8 września 2026 09:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin składania ofert upływa 8 września 2026 roku o godzinie 09:00.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Okres gwarancji jakości 40%.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 1201O relacji Głubczyce - Wiechowice - etap I.

  • 4

    RyzykoWadium: 6 000 000,00 zł.

Kontekst Atlasu

  • To zamówienie pojawia się nie pierwszy raz: podobne postępowanie z 2024 r. wygrał Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Adrian Bąk przy 2 ofertach.
  • Ten zamawiający unieważnia częściej niż inni: 28% jego postępowań z ostatnich 3 lat nie zakończyło się wyborem wykonawcy (w kraju: 14%).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail