AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Modernizacja przyszkolnego boiska sportowego w Bogdanówce

Zamawiający Gmina Tokarnia (Tokarnia, Małopolskie) prowadzi postępowanie „Modernizacja przyszkolnego boiska sportowego w Bogdanówce”. Termin składania ofert upływa 7 września 2026, 09:00. Wadium: 5000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina TokarniaTokarnia, Małopolskie (powiat Myślenicki →)opublikowano 24 sierpnia 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
5000 zł
Termin składania ofert
7 września 2026, 09:00
1d 8h
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres rękojmi i gwarancji40%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    24 sierpnia 2026

    Termin ofert: 7 września 2026 09:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin składania ofert upływa 7 września 2026 roku o godzinie 09:00.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Okres rękojmi i gwarancji 40%.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Modernizacja przyszkolnego boiska sportowego w Bogdanówce.

  • 4

    RyzykoWadium: 5 000,00 zł.

Kontekst Atlasu

  • To zamówienie pojawia się nie pierwszy raz: podobne postępowanie z 2025 r. wygrał Grupa Magic Garden Sp. z o.o. przy 3 ofertach.
  • Tu trzeba liczyć się z konkurencją: postępowania tego zamawiającego z ostatnich 3 lat przyciągały średnio 5,2 ofert (średnia krajowa: 3,7), a tylko 18% miało jedną ofertę.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail