Organizacja wizyt studyjnych dla uczniów Zespołu Szkół w Suchowoli oraz Zespołu Szkół Rolniczych w Sokółce
Zamawiający Powiat Sokólski (Sokółka, Podlaskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Organizacja wizyt studyjnych dla uczniów Zespołu Szkół w Suchowoli oraz Zespołu Szkół…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyZmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | POWIAT SOKÓLSKI |
| 1.2.) | Oddział zamawiającego | ZARZĄD POWIATU |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 050658628 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 8 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Sokółka |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 16-100 |
| 1.4.4.) | Województwo | podlaskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL841 - Białostocki |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | starostwo@sokolka-powiat.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.sokolka-powiat.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ogólne usługi publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00403579 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-08-24 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00398561 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.2.2. | Krótki opis przedmiotu zamówienia (Część zamówienia nr 1) Przed zmianą | 1. Przedmiotem części zamówienia jest kompleksowa organizacja i realizacja trzydniowej krajowej wizyty studyjnej dla uczniów Zespołu Szkół w Suchowoli, kształcących się w zawodach technik rolnik i technik handlowiec. 2. Uczestnicy Zamawiającego: 30 uczniów i 3 nauczycieli/opiekunów – łącznie 33 osoby. 3. Personel Wykonawcy: 1 edukator. 4. Łączna liczba osób objętych transportem: 34 osoby. 5. Minimalna liczba miejsc siedzących w autokarze: 36, tj. dla wszystkich osób objętych transportem oraz co najmniej 2 dodatkowe miejsca rezerwowe. 6. Program wizyty obejmuje Kombinat Rolny Kietrz, Hydropolis we Wrocławiu, Browar Zamkowy Racibórz oraz Biogazownię Żórawina. Zakres merytoryczny obejmuje w szczególności nowoczesną produkcję zwierzęcą i roślinną, gospodarkę wodną, wykorzystanie surowców rolnych w przetwórstwie spożywczym oraz produkcję energii z biomasy i odpadów rolniczych. 7. Zakres organizacyjny obejmuje w szczególności transport autokarowy wraz z kierowcami, zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie NNW uczestników, zapewnienie edukatora, wymaganych środków ochrony indywidualnej, biletów i wejściówek wymaganych programem oraz wszystkich pozostałych świadczeń i kosztów niezbędnych do prawidłowej realizacji wizyty zgodnie z OPZ. 8. Termin realizacji: 23–25 września 2026 r. – 3 dni, 2 noce. Po zmianie: 1. Przedmiotem części zamówienia jest kompleksowa organizacja i realizacja trzydniowej krajowej wizyty studyjnej dla uczniów Zespołu Szkół w Suchowoli, kształcących się w zawodach technik rolnik i technik handlowiec. 2. Uczestnicy Zamawiającego: 30 uczniów i 3 nauczycieli/opiekunów – łącznie 33 osoby. 3. Łączna liczba osób objętych transportem: 33 osoby. 4. Minimalna liczba miejsc siedzących w autokarze: 35, tj. dla wszystkich osób objętych transportem oraz co najmniej 2 dodatkowe miejsca rezerwowe. 5. Program wizyty obejmuje Kombinat Rolny Kietrz, Hydropolis we Wrocławiu, Browar Zamkowy Racibórz oraz Biogazownię Żórawina. Zakres merytoryczny obejmuje w szczególności nowoczesną produkcję zwierzęcą i roślinną, gospodarkę wodną, wykorzystanie surowców rolnych w przetwórstwie spożywczym oraz produkcję energii z biomasy i odpadów rolniczych. 6. Zakres organizacyjny obejmuje w szczególności transport autokarowy wraz z kierowcami, zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie NNW uczestników, zapewnienie, wymaganych środków ochrony indywidualnej, biletów i wejściówek wymaganych programem oraz wszystkich pozostałych świadczeń i kosztów niezbędnych do prawidłowej realizacji wizyty zgodnie z OPZ. 7. Termin realizacji: 23–25 września 2026 r. – 3 dni, 2 noce. |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.2.2. | Krótki opis przedmiotu zamówienia (Część zamówienia nr 3) Przed zmianą | 1. Przedmiotem części zamówienia jest kompleksowa organizacja i realizacja trzydniowej krajowej wizyty studyjnej dla uczniów Zespołu Szkół Rolniczych im. mjr. H. Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce, kształcących się w zawodzie technik rolnik. 2. Uczestnicy Zamawiającego: 40 uczniów i 4 nauczycieli/opiekunów – łącznie 44 osoby. 3. Personel Wykonawcy: 1 edukator. 4. Łączna liczba osób objętych transportem: 45 osób. 5. Minimalna liczba miejsc siedzących w autokarze: 47, tj. dla wszystkich osób objętych transportem oraz co najmniej 2 dodatkowe miejsca rezerwowe. 6. Program wizyty obejmuje Kombinat Rolny Kietrz Sp. z o.o. Zakres merytoryczny obejmuje w szczególności organizację i technologię produkcji zwierzęcej i roślinnej na dużą skalę, stosowane technologie produkcji oraz zasady funkcjonowania dużego gospodarstwa rolnego. 7. Zakres organizacyjny obejmuje w szczególności transport autokarowy wraz z kierowcami, zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie NNW uczestników, zapewnienie edukatora, wymaganych środków ochrony indywidualnej, biletów i wejściówek wymaganych programem oraz wszystkich pozostałych świadczeń i kosztów niezbędnych do prawidłowej realizacji wizyty zgodnie z OPZ. 8. Termin realizacji: 19–21 października 2026 r. – 3 dni, 2 noce. Po zmianie: 1. Przedmiotem części zamówienia jest kompleksowa organizacja i realizacja trzydniowej krajowej wizyty studyjnej dla uczniów Zespołu Szkół Rolniczych im. mjr. H. Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce, kształcących się w zawodzie technik rolnik. 2. Uczestnicy Zamawiającego: 40 uczniów i 4 nauczycieli/opiekunów – łącznie 44 osoby. 3. Łączna liczba osób objętych transportem: 44 osoby. 4. Minimalna liczba miejsc siedzących w autokarze: 46, tj. dla wszystkich osób objętych transportem oraz co najmniej 2 dodatkowe miejsca rezerwowe. 5. Program wizyty obejmuje Kombinat Rolny Kietrz Sp. z o.o. Zakres merytoryczny obejmuje w szczególności organizację i technologię produkcji zwierzęcej i roślinnej na dużą skalę, stosowane technologie produkcji oraz zasady funkcjonowania dużego gospodarstwa rolnego. 6. Zakres organizacyjny obejmuje w szczególności transport autokarowy wraz z kierowcami, zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie NNW uczestników, zapewnienie, wymaganych środków ochrony indywidualnej, biletów i wejściówek wymaganych programem oraz wszystkich pozostałych świadczeń i kosztów niezbędnych do prawidłowej realizacji wizyty zgodnie z OPZ. 7. Termin realizacji: 19–21 października 2026 r. – 3 dni, 2 noce. |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.