Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
47 633 zł
Umowa zawarta
14 sierpnia 2026
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 47 633 zł – 47 750 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa sukcesywna środków ochrony indywidualnej do jednostek Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Zamawiający Uniwersytet Warmińsko – Mazurski w Olsztynie (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa sukcesywna środków ochrony indywidualnej do jednostek Uniwersytetu…”, wybierając ofertę wykonawcy Cezetel Olsztyn sp. z o.o. Wartość umowy: 47 633 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
47 633 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~1,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    18 czerwca 2026

    Termin ofert: 30 czerwca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    24 sierpnia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Cezetel Olsztyn sp. z o.o. (Olsztyn).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 47 632,70 zł (umowę zawarto 14 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 47 632,70 zł do 47 750,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail