Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
310 000 zł
Umowa zawarta
5 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 14 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 310 000 zł – 373 580 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Rozszerzenie rękojmi i gwarancji na wykonany przedmiot zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont podłogi w pomieszczeniach kuchni głównej w Areszcie Śledczym w Warszawie Białołęce

Zamawiający Areszt Śledczy w Warszawie-Białołęce (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Remont podłogi w pomieszczeniach kuchni głównej w Areszcie Śledczym w Warszawie Białołęce”, wybierając ofertę wykonawcy Level Pro Bartłomiej Oziemek, Dawid Schabek Spółka Cywilna. Wartość umowy: 310 000 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Areszt Śledczy w Warszawie-BiałołęceWarszawa, Mazowieckieopublikowano 24 sierpnia 2026
Wartość umowy
310 000 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    16 lipca 2026

    Termin ofert: 27 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    24 sierpnia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Level Pro Bartłomiej Oziemek, Dawid Schabek Spółka Cywilna (Sochaczew), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 310 000,00 zł (umowę zawarto 5 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 310 000,00 zł do 373 580,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 14 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail