Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
5 475 440 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    2 125 440 zł
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2
    Ferre Investments sp. z o.o.· Sandomierz
    Wartość umowy
    3 350 000 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
8 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Wydłużenie czasu trwania gwarancji i rękojmi ponad minimalny40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej oraz budynków komunalnych na terenie Gminy Wieliczka - etap IV – w trybie zaprojektuj i wybuduj

Zamawiający Zarząd Budynków Komunalnych w Wieliczce (Wieliczka, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej oraz budynków komunalnych na terenie…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 5 475 440 zł. Złożono 8 ofert.

Łączna wartość umów
5 475 440 zł
Liczba ofert
8 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    26 maja 2026

    Termin ofert: 12 czerwca 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    24 sierpnia 2026

    4 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Budolex Sp z o.o. (część 1); Ferre Investments sp. z o.o. (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 5 475 440,01 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 8 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail