Zmiana umowy · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie umowy
Zmiana umowy

WYMIANA OKIEN W CZĘŚCI MIESZKALNEJ INTERNATU TECHNIKUM LEŚNEGO W MILICZU IM.PROF. WŁADYSŁAWA JEDLIŃSKIEGO

Zamawiający Technikum Leśne w Miliczu im. prof. Władysława Jedlińskiego (Milicz, Dolnośląskie) opublikował zmianę umowy w postępowaniu „WYMIANA OKIEN W CZĘŚCI MIESZKALNEJ INTERNATU TECHNIKUM LEŚNEGO W MILICZU IM.PROF.…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 195 122 zł
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana umowy

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Technikum Leśne w Miliczu im. prof. Władysława Jedlińskiego

1.3)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 020686967

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Kasztelańska 1

1.4.2.)Miejscowość

Milicz

1.4.3.)Kod pocztowy

56-300

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL518 - Wrocławski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@tlmilicz.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.tlmilicz.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy zmiany

Umowy

2.2.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-48370b02-b2c2-4769-8b81-c82271cd1725

2.3.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00403294

2.4.)Wersja ogłoszenia

01

2.5.)Data ogłoszenia

2026-08-24

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa/umowa ramowa

PunktPoleWartość
3.1.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

3.1.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00142245

3.2.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.4.)Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.5.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.6.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

WYMIANA OKIEN W CZĘŚCI MIESZKALNEJ INTERNATU
TECHNIKUM LEŚNEGO W MILICZU
IM.PROF. WŁADYSŁAWA JEDLIŃSKIEGO

3.7.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem robót jest wymiana okien -kolorystyka stolarki okiennej obustronna w kolorze złoty dąb -w części mieszkalnej Internatu Technikum Leśnego w Miliczu przy ul.AL .ZHP 1

3.8.)Główny kod CPV

45421132-8 - Instalowanie okien

3.9.)Dodatkowy kod CPV

44221100-6 - Okna

44221110-9 - Ramy okienne

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45410000-4 - Tynkowanie

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie/umowie ramowej

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy/umowy ramowej

2026-04-14

4.2.)Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej

45 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

SKŁAD OKIEN. PL SZYMON MIECZKOWSKI

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9111579717

4.3.3.)Ulica

ul. Lipowa 2

4.3.4.)Miejscowość

Borowa

4.3.5.)Kod pocztowy

55-093

4.3.6.)Województwo

dolnośląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy/umowy ramowej

854534,50 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP

2026/BZP 00200093/01

Sekcja 5

Zmiana umowy/umowy ramowej

PunktPoleWartość
5.1.)Data zmiany umowy/umowy ramowej)

2026-08-21

5.2.)Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej

art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy

5.3.)Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej

W trakcie realizacji umowy wynikły prace konieczne do wykonania nie uwzględnione w projekcie i przedmiarze remontu pomieszczeń, w wyniku tych zmian została zmieniona wartość kosztorysu ofertowego stanowiącego podstawę wyboru oferty oraz zmianie uległ harmonogram i data zakończenia robót.

5.4.)Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej

Roboty dodatkowe: Wykonanie i montaż rolet i moskitier na oknach części mieszkalnej Internatu.

5.5.)Wartość zmiany umowy
5.5.1.)Wartość zmiany

93895,20

5.5.2.)Kod waluty

PLN

5.5.3.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.6.)Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy

Nie

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45421132-8Instalowanie okien
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
195 122 zł
Próbka: 20 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
168 727 zł372 267 zł
Rozstęp międzykwartylowy
203 539 zł
Źródło próbki
CPV 45421· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
168 727 zł
Mediana
195 122 zł
Górny kwartyl
372 267 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Technikum Leśne w Miliczu im. prof. Władysława Jedlińskiego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Milicz.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45421132-8 (Instalowanie okien). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.