Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
343 170 zł
Umowa zawarta
19 sierpnia 2026
Okres realizacji
9 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyodrzucone: 3
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie Głównego projektanta - projektanta branży architektonicznej40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie dokumentacji projektowej modernizacji stadionu miejskiego w Przasnyszu

Zamawiający Miasto Przasnysz (Przasnysz, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie dokumentacji projektowej modernizacji stadionu miejskiego w Przasnyszu”, wybierając ofertę wykonawcy Primtech Szymon Kita. Wartość umowy: 343 170 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Miasto PrzasnyszPrzasnysz, Mazowieckie (powiat Przasnyski →)opublikowano 24 sierpnia 2026
Wartość umowy
343 170 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    30 czerwca 2026

    Termin ofert: 8 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    24 sierpnia 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Primtech Szymon Kita (Tarnowskie Góry), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 343 170,00 zł (umowę zawarto 19 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty. Odrzucono 3 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 9 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

MIASTO PRZASNYSZ

1.3.)Oddział zamawiającego

ul. Jana Kilińskiego 2 06-300 Przasnysz

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 550667876

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Jana Kilińskiego 2

1.5.2.)Miejscowość

Przasnysz

1.5.3.)Kod pocztowy

06-300

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL924 - Ostrołęcki

1.5.7.)Numer telefonu

tel. (29) 756 49 00, (29) 756 49 50

1.5.8.)Numer faksu

fax: (29) 756 49 39

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

b.myslinska-ciosek@przasnysz.um.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.przasnysz.um.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b669ce3b-9151-4760-8e1b-9ce6d35f5e8f

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Opracowanie dokumentacji projektowej modernizacji stadionu miejskiego w Przasnyszu

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b669ce3b-9151-4760-8e1b-9ce6d35f5e8f

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00403281

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00057043/14/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.4 Opracowanie dokumentacji projektowej modernizacji stadionu miejskiego w Przasnyszu

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00315580

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.17.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1 Przedmiotem zamówienia jest opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej modernizacji stadionu miejskiego w Przasnyszu.
Zamówienie, szczegółowo opisane w załączniku nr 5.1 pn. „Opis przedmiotu zamówienia”, obejmuje wykonanie dokumentacji projektowej na:
a) Rozbudowę istniejącego boiska piłkarskiego z budową systemu nawodnienia i drenażu płyty boiska,
b) Budowę oświetlenia płyty boiska oraz nagłośnienia,
c) Przebudowę bieżni (wymiana nawierzchni),
d) Rozbudowę istniejącego budynku o powierzchni zabudowy 252 m2,
e) Montaż tablicy wyników oraz miejsca do transmisji wydarzeń sportowych (spikerka),
f) Przebudowa trybun (od strony budynku OSiR – odnowienie konstrukcji betonowej oraz wymiana siedzisk, od strony ulicy Baranowskiej – odnowienie konstrukcji betonowej, wymiana siedzisk, budowa zadaszenia trybun),
g) Budowa ogrodzenia bieżni oraz ogrodzenia całego obiektu,
h) Remont budynku OSiR (budynek o pow. zabudowy 465 m2, remont na zasadzie odtworzeniowej: malowanie elewacji, wewnątrz: malowanie ścian, wymiana podłóg, wymiana opraw oświetleniowych, wymiana barierek wewnątrz budynku),
i) Budowę dodatkowego boiska do padla,
j) Budowa dodatkowego boiska lekkoatletycznego do skoku w dal,
k) budowę rolkowiska(od strony stacji BP – rozbiórka istniejących obiektów)
l) w projekcie należy ująć likwidację istniejących nasypów (od strony budynku OSiR)
m) zaprojektowanie dodatkowych miejsc postojowych,
n) istniejące budynki gospodarcze: odnowienie elewacji, wymiana pokrycia dachowego,
o) istniejący budynek toalet(oznaczenie na mapie 1853) do rozbiórki,
p) istniejące ogrodzenie kortów – do wymiany,
q) lokalizacja twz. „klatki”(do uzgodnienia z Zamawiającym).

Zamówienie obejmuje także opracowanie i złożenie wniosku o wydanie decyzji pozwolenia na budowę oraz uzyskanie tej decyzji.

2.2 Szczegółowy zakres zamówienia oraz warunki realizacji zostały określone w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 5.1 do SWZ.
2.3 Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiących załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

343170,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

343170,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

343170,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Primtech Szymon Kita

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 6452222848

7.3.3)Ulica

ul. Sienkiewicza 4/6

7.3.4)Miejscowość

Tarnowskie Góry

7.3.5)Kod pocztowy

42-600

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

343170 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

9 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71220000-6Usługi projektowania architektonicz…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
259 000 zł
Próbka: 103 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
159 820 zł459 319 zł
Rozstęp międzykwartylowy
299 499 zł
Źródło próbki
CPV 71220000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
159 820 zł
Mediana
259 000 zł
Górny kwartyl
459 319 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Przasnysz prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Przasnysz.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 343 170 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71220000-6 (Usługi projektowania architektonicznego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Primtech Szymon Kita (Tarnowskie Góry). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.