ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

„Zakup i sukcesywna dostawa 160 000 kg wraz z transportem w sezonie grzewczym 2026/2027 roku sprasowanej biomasy drzewnej typu pellet klasy A1 dla Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łopusznie“

Zamawiający Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łopusznie (Łopuszno, Świętokrzyskie) prowadził postępowanie „Zakup i sukcesywna dostawa 160 000 kg wraz z transportem w sezonie grzewczym 2026/2027…”. Termin składania ofert minął 31 sierpnia 2026, 12:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 250 000 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
31 sierpnia 2026, 12:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,7 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    23 sierpnia 2026

    Termin ofert: 31 sierpnia 2026 12:00
  2. Zmiana ogłoszenia

    25 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 100%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Zakup i sukcesywna dostawa 160 000 kg wraz z transportem w sezonie grzewczym 2026/2027 roku sprasowanej biomasy drzewnej typu pellet klasy A1 dla Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła….

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail