Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

W postępowaniu na Zakup i dostawę wyposażenia warsztatu do obsługi autobusów elektrycznych w ramach inwestycji: Zrównoważony rozwój miejskiego transportu publicznego na terenie MOF Miasta Puławy, w wyznaczonym przez Zamawiającego terminie składania ofert, tj. do dnia 07.08.2026 roku do godziny 11:00 nie wpłynęła żadna oferta od żadnego Wykonawcy

Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy

ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Zakup i dostawa wyposażenia warsztatu do obsługi autobusów elektrycznych” w ramach inwestycji: Zrównoważony rozwój miejskiego transportu publicznego na terenie MOF Miasta Puławy

Zamawiający Miejski Zakład Komunikacji - Puławy Sp. z o.o. (Puławy, Lubelskie) opublikował wynik postępowania „„Zakup i dostawa wyposażenia warsztatu do obsługi autobusów elektrycznych” w ramach…”.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: W postępowaniu na Zakup i dostawę wyposażenia warsztatu do obsługi autobusów elektrycznych w ramach inwestycji: Zrównoważony rozwój miejskiego transportu publicznego na terenie MOF Miasta Puławy, w wyznaczonym przez Zamawiającego terminie składania ofert, tj… Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miejski Zakład Komunikacji - Puławy Sp. z o.o.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 430964995

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Dęblińska, 2A

1.5.2.)Miejscowość

Puławy

1.5.3.)Kod pocztowy

24-100

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL815 - Puławski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@mzk.pulawy.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mzk.pulawy.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e021f013-7a18-4a70-9258-e3fed26b42c1

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Zakup i dostawa wyposażenia warsztatu do obsługi autobusów elektrycznych” w ramach inwestycji: Zrównoważony rozwój miejskiego transportu publicznego na terenie MOF Miasta Puławy

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e021f013-7a18-4a70-9258-e3fed26b42c1

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00403113

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-23

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Zrównoważony rozwój miejskiego transportu publicznego na terenie MOF Miasta Puławy

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00359021

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

TT/2026/06

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia warsztatu do obsługi autobusów elektrycznych do Stacji Obsługi Zamawiającego, zlokalizowanej w mieście Puławy 24-100, ul. Dęblińska 2A
2. Zamówienie realizowane jest w ramach projektu „Zrównoważony rozwój miejskiego transportu publicznego na terenie MOF Miasta Puławy”
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają:
1) Formularz ofertowy – załącznik Nr 1 do SWZ;
2) Opis przedmiotu zamówienia – załącznik Nr 2 do SWZ;
3) Wzór umowy – załącznik Nr 4 do SWZ;

4.5.3.)Główny kod CPV

43800000-1 - Urządzenia warsztatowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

44510000-8 - Narzędzia

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W postępowaniu na Zakup i dostawę wyposażenia warsztatu do obsługi autobusów elektrycznych w ramach inwestycji: Zrównoważony rozwój miejskiego transportu publicznego na terenie MOF Miasta Puławy, w wyznaczonym przez Zamawiającego terminie składania ofert, tj. do dnia 07.08.2026 roku do godziny 11:00 nie wpłynęła żadna oferta od żadnego Wykonawcy.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miejski Zakład Komunikacji - Puławy Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Puławy.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 43800000-1 (Urządzenia warsztatowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.