Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

W postępowaniu Sukcesywne dostawy papierosów do sklepu Stacji Paliw Miejskiego Zakładu Komunikacji - Puławy Sp. z o. o. w Puławach, w wyznaczonym przez Zamawiającego terminie składania ofert, tj. do dnia 10.08.2026 roku do godziny 11:00 nie wpłynęła żadna oferta od żadnego Wykonawcy

Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy

ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywne dostawy papierosów do sklepu Stacji Paliw Miejskiego Zakładu Komunikacji - Puławy Sp. z o. o. w Puławach

Zamawiający Miejski Zakład Komunikacji - Puławy Sp. z o.o. (Puławy, Lubelskie) opublikował wynik postępowania „Sukcesywne dostawy papierosów do sklepu Stacji Paliw Miejskiego Zakładu Komunikacji -…”.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~3,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: W postępowaniu Sukcesywne dostawy papierosów do sklepu Stacji Paliw Miejskiego Zakładu Komunikacji - Puławy Sp. z o. o. w Puławach, w wyznaczonym przez Zamawiającego terminie składania ofert, tj. do dnia 10.08.2026 roku do godziny 11:00 nie wpłynęła żadna… Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miejski Zakład Komunikacji - Puławy Sp. z o.o.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 430964995

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Dęblińska, 2A

1.5.2.)Miejscowość

Puławy

1.5.3.)Kod pocztowy

24-100

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL815 - Puławski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

mzk@mzk.pulawy.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mzk.pulawy.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-98416974-03e9-404f-b0b6-a5227109e084

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sukcesywne dostawy papierosów do sklepu Stacji Paliw Miejskiego Zakładu Komunikacji - Puławy Sp. z o. o. w Puławach

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-98416974-03e9-404f-b0b6-a5227109e084

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00403112

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-23

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00372998

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

TT/2026/07

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy papierosów do sklepu Stacji Paliw Miejskiego Zakładu Komunikacji - Puławy Sp. z o. o. w Puławach.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają:
1) Formularz ofertowy – załącznik Nr 1 do SWZ;
2) Opis przedmiotu zamówienia – załącznik Nr 2 do SWZ;
3) Wzór umowy – załącznik Nr 4 do SWZ;

4.5.3.)Główny kod CPV

15991300-4 - Papierosy

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W postępowaniu Sukcesywne dostawy papierosów do sklepu Stacji Paliw Miejskiego Zakładu Komunikacji - Puławy Sp. z o. o. w Puławach, w wyznaczonym przez Zamawiającego terminie składania ofert, tj. do dnia 10.08.2026 roku do godziny 11:00 nie wpłynęła żadna oferta od żadnego Wykonawcy.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15991300-4Papierosy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miejski Zakład Komunikacji - Puławy Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Puławy.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15991300-4 (Papierosy). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.