"Świadczenie usług teleopieki"
Zamawiający Gmina Oporów (Oporów, Łódzkie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Świadczenie usług teleopieki”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
21 sierpnia 2026
Termin ofert: 3 września 2026 07:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
22 sierpnia 2026
- Zmiana ogłoszenia
28 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINA OPORÓW |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 611015804 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Oporów 25 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Oporów |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 99-322 |
| 1.4.4.) | Województwo | łódzkie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL715 - Skierniewicki |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | +48 24 383 11 50 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | gmina@oporow.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.oporow.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ogólne usługi publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00403086 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-08-22 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00402835 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.3.8. | Sposób oceny ofert Przed zmianą | Zamawiający wyznaczył następujące kryteria oceny ofert: 1 Cena 60 punktów 2 Kwalifikacje kadry obsługującej zgłoszenia 20 punktów 3 Posiadanie statusu podmiotu ekonomii społecznej 20 punktów Najkorzystniejsza oferta w odniesieniu do tych kryteriów może uzyskać maksimum 100 punktów. Cena Liczba punktów= Cn/Cb x 60, gdzie: - Cn- najniższa cena spośród wszystkich ofert nieodrzuconych - Cb- cena oferty badanej - 60- wskaźnik stały Kwalifikacje kadry obsługującej zgłoszenia Punkty w tym kryterium będą przyznawane na podstawie zadeklarowanej w ofercie przez Wykonawcę kwalifikacji kadry obsługującej zgłoszenia, zgodnie z poniższą zasadą: osoby, które będą obsługiwać zgłoszenia alarmowe w ramach obsługi telecentrum nie posiadają wykształcenia w zawodzie: ratownik medyczny, pielęgniarka lub udokumentowanego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w okresie co najmniej 2 lat – 0 pkt osoby, które będą obsługiwać zgłoszenia alarmowe w ramach obsługi telecentrum posiadają wykształcenie w zawodzie: ratownik medyczny, pielęgniarka lub udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w okresie co najmniej 2 lat - 20 pkt Posiadanie statusu podmiotu ekonomii społecznej Punkty w kryterium „Posiadanie statusu podmiotu ekonomii społecznej” będą przyznawane w skali punktowej na podstawie informacji podanych przez wykonawcę w ofercie. Wykonawca nieposiadający statusu podmiotu ekonomii społecznej otrzyma 0 pkt, natomiast Wykonawca posiadający taki status otrzyma 20 pkt. Po zmianie: 18.1. Zamawiający wyznaczył następujące kryteria oceny ofert: 1 Cena 60 punktów 2 Kwalifikacje kadry obsługującej zgłoszenia 25 punktów 3 Aspekt społeczny 15 punktów Najkorzystniejsza oferta w odniesieniu do tych kryteriów może uzyskać maksimum 100 punktów. Cena Liczba punktów= Cn/Cb x 60, gdzie: - Cn- najniższa cena spośród wszystkich ofert nieodrzuconych - Cb- cena oferty badanej - 60- wskaźnik stały Kwalifikacje kadry obsługującej zgłoszenia Punkty w tym kryterium będą przyznawane na podstawie zadeklarowanej w ofercie przez Wykonawcę kwalifikacji kadry obsługującej zgłoszenia, zgodnie z poniższą zasadą: osoby, które będą obsługiwać zgłoszenia alarmowe w ramach obsługi telecentrum nie posiadają wykształcenia w zawodzie: ratownik medyczny, pielęgniarka lub udokumentowanego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w okresie co najmniej 2 lat – 0 pkt osoby, które będą obsługiwać zgłoszenia alarmowe w ramach obsługi telecentrum posiadają wykształcenie w zawodzie: ratownik medyczny, pielęgniarka lub udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w okresie co najmniej 2 lat - 25 pkt Dokument potwierdzający posiadane kwalifikacje kadry obsługującej zgłoszenia wybrany Wykonawca będzie zobowiązany dostarczyć Zamawiającemu przed podpisaniem umowy. Aspekt społeczny - dotyczy zatrudnienia/oddelegowania do bezpośredniej realizacji zamówienia osoby/osób z grup społecznie marginalizowanych Zamawiający przyzna punkty w ramach kryterium „Aspekt społeczny” w przypadku zatrudnienia/oddelegowania osoby/osób przez Wykonawcę na czas realizacji z grupy: 1) bezrobotnych w rozumieniu ustawy z dnia 20 marca 2025 roku o rynku pracy i służbach zatrudnienia (Dz.U. z 2025 roku, poz. 620), 2) osób poszukujących pracy, niepozostających w zatrudnieniu lub niewykonujących innej pracy zarobkowej, w rozumieniu z dnia 20 marca 2025 roku o rynku pracy i służbach zatrudnienia (Dz.U. z 2025 roku, poz. 620), 3) osób niepełnosprawnych w rozumieniu ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 roku o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych (Dz. u. z 2026 roku, poz. 884 ze zm.). Ocena wg kryterium „Aspekt społeczny”: Kryterium „Aspekt społeczny” będzie rozpatrywane na podstawie deklaracji (oświadczenia) Wykonawcy złożonej w Formularzu oferty. Zamawiający przyzna punkty wg poniżej określonych zasad: zobowiązanie Wykonawcy do zatrudnienia/oddelegowania do realizacji zamówienia co najmniej jednej osoby z grup społecznie marginalizowanych określonej powyżej w pkt 1) do 3) opisu kryterium – 15 pkt, brak zobowiązania Wykonawcy do zatrudnienia/oddelegowania do realizacji zamówienia co najmniej jednej osoby z grup społecznie marginalizowanych określonej powyżej w pkt 1) do 3) opisu kryterium – 0 pkt Łączna liczba punktów przyznana ofercie ocenianej: P = C + K + A gdzie: C – liczba punktów przyznana ofercie ocenianej w kryterium „Cena”, K – liczba punktów przyznana ofercie ocenianej w kryterium „Kwalifikacje kadry obsługującej zgłoszenia” A – liczba punktów przyznana ofercie ocenianej w kryterium „Aspekt społeczny”. |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.3.6. | Waga (pkt) (Kryterium 2) Przed zmianą | 20 Po zmianie: 25,00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.3.5. | Nazwa kryterium (Kryterium 3) Przed zmianą | Posiadanie statusu podmiotu ekonomii społecznej Po zmianie: Aspekt społeczny - dotyczy zatrudnienia/oddelegowania do bezpośredniej realizacji zamówienia osoby/osób z grup społecznie marginalizowanych |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.3.6. | Waga (pkt) (Kryterium 3) Przed zmianą | 20,00 Po zmianie: 15,00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.