Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zakup sprzętu komputerowego dla Starostwa Powiatowego w Mogilnie w ramach programu Cyberbezpieczny Samorząd

Zamawiający Powiat Mogileński (Mogilno, Kujawsko-Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup sprzętu komputerowego dla Starostwa Powiatowego w Mogilnie w ramach programu…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Powiat MogileńskiMogilno, Kujawsko-Pomorskie (powiat Mogileński →)opublikowano 21 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 504 686 zł
Konkurencyjność
~1,8 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

6 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

POWIAT MOGILEŃSKI

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 092350814

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Gabriela Narutowicza 1

1.4.2.)Miejscowość

Mogilno

1.4.3.)Kod pocztowy

88-300

1.4.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL617 - Inowrocławski

1.4.7.)Numer telefonu

525888300

1.4.8.)Numer faksu

525888240

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@powiatmogilno.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://pow-mogilenski.rbip.mojregion.info/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-627c44f8-7d37-4975-9374-723c4d78694b

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00402616

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-21

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00257294

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Zamówienie jest dofinansowane w ramach projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd” nr FERC.02.02-CS.01-001/23 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej i budżetu państwa w ramach programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027, Priorytetu II Zaawansowane usługi cyfrowe, Działania 2.2. - Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa.

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Zakup sprzętu komputerowego dla Starostwa Powiatowego w Mogilnie w ramach programu Cyberbezpieczny Samorząd

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup systemu do wykonywania kopii zapasowych. Na zamówienie składa się zakup dwóch pamięci masowych NAS, oprogramowania do backup'u oraz montaż, konfiguracja, uruchomienie i wdrożenie systemu.

3.9.)Główny kod CPV

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-14

4.2.)Okres realizacji zamówienia

14 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

AT Computers S.C. Jakub Mroczkowski, Bartłomiej Mroczkowski

4.3.1.1.)Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

AT COMPUTERS PLUS BARTŁOMIEJ MROCZKOWSKI, AT COMPUTERS JAKUB MROCZKOWSKI

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7773250961

4.3.3.)Ulica

ul. Poznańska 16

4.3.4.)Miejscowość

Swarzędz

4.3.5.)Kod pocztowy

62-020

4.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

96916,20 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00388828/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-27

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

96916,20 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48000000-8Pakiety oprogramowania i systemy in…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
504 686 zł
Próbka: 172 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
251 774 zł1 521 140 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 269 366 zł
Źródło próbki
CPV 48000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
251 774 zł
Mediana
504 686 zł
Górny kwartyl
1 521 140 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Mogileński prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Mogilno.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48000000-8 (Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.