Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej zwiększenia dostępności obiektu Szkoły Podstawowej nr 14 przy ul. Mielczarskiego w Elblągu, w ramach zadania (...)

Zamawiający Gmina Miasto Elbląg na Prawach Powiatu (Elbląg, Warmińsko-Mazurskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej zwiększenia dostępności obiektu Szkoły…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Miasto Elbląg na Prawach PowiatuElbląg, Warmińsko-Mazurskieopublikowano 21 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,1 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA MIASTO ELBLĄG NA PRAWACH POWIATU

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 170747715

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Łączności 1

1.4.2.)Miejscowość

Elbląg

1.4.3.)Kod pocztowy

82-300

1.4.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL621 - Elbląski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

dzp@umelblag.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.elblag.eu

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-459d00a8-6192-4504-9d9d-9ea01db3176e

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00401734

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-21

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00072342

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej zwiększenia dostępności obiektu Szkoły Podstawowej nr 14 przy ul. Mielczarskiego w Elblągu, w ramach zadania (...)

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiot zamówienia

Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej zwiększenia dostępności obiektu Szkoły Podstawowej nr 14 przy ul. Mielczarskiego 45 w Elblągu, w ramach zadania: „Dostosowanie obiektów edukacyjnych w Elblągu do wymogów przepisów o zapewnieniu dostępności dla osób ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi”. Zamawiający planuje, że projekt dofinansowany będzie ze środków Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021 - 2027, Priorytet FEWM.05 Edukacja i Kompetencje EFRR, Działanie FEWM.05.02 Infrastruktura edukacyjna ZIT - Schemat A: Infrastruktura ZIT Elbląg - Typ 1 (Dostępność infrastruktury placówek oświatowych). 2. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej dostosowania obiektu Szkoły Podstawowej nr 14 położonego przy ul. Mielczarskiego 45 w Elblągu, do wymogów przepisów o zapewnieniu dostępności dla osób ze szczególnymi potrzebami edukacyjnymi, obejmującego w szczególności: 1) Zapewnienie uczniom z niepełnosprawnościami i ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi dostępności budynku szkoły, w tym: a) montaż zewnętrznej rampy (podjazdu) dla osób z niepełnosprawnościami przed wejściem głównym do szkoły, w celu usunięcia bariery w postaci schodów, b) remont schodów wejściowych, w tym zwężenie w celu zapewnienia miejsca na platformę zewnętrzną; 2) Zapewnienie uczniom z niepełnosprawnościami i ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi dostępności wszystkich poziomów, na których prowadzona jest edukacja, w tym: a) dostawa i montaż dźwigu platformowego pionowego zamkniętego do przewozu osób z niepełnosprawnościami, b) montaż 1 platformy przyschodowej na klatce schodowej prowadzącej do sali gimnastycznej, c) wymiana poręczy na klatkach schodowych na poręcze obustronne, z podwójnym pochwytem, d) zastosowanie oznaczeń pomieszczeń czytelnych wzrokowo i dotykowo, e) różnicowanie kolorystyczne schodów (malowanie kontrastowych pasów na stopniach), f) wyposażenie obiektu w wózek ewakuacyjny (1 szt.); 3) Zapewnienie uczniom z niepełnosprawnościami i ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi dostępności pomieszczeń sanitarnych: prace remontowe 4 łazienek, w tym możliwe połączenie 2 łazienek; 4) Wyposażenie obiektu w sprzęt dedykowany osobom słabowidzącym i słabosłyszącym (tablice magnetyczne 10 szt., powiększalnik - 1 szt., pętle indukcyjne - 2 szt.).

3.9.)Główny kod CPV

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

3.10.)Dodatkowy kod CPV

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-20

4.2.)Okres realizacji zamówienia

4 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Renovo Pracownia Projektowa Sylwia Kozłowska

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5782935829

4.3.3.)Ulica

Sierpin 4D

4.3.4.)Miejscowość

Elbląg

4.3.5.)Kod pocztowy

82-300

4.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

98400,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00166876/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-18

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

96555,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

Dokumentacja została przekazana w dniu 20.07.2026 r. Wykonawca dostarczył fakturę 18.08.2026 r. Wynagrodzenie za wykonanie przedmiotu umowy 98 400,00 zł brutto. Wynagrodzenie wypłacone 96 555,00 zł brutto. Kwota pomniejszona o nadzór autorski, który wynosi 1 845,00 zł brutto.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71221000-3Usługi architektoniczne w zakresie…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miasto Elbląg na Prawach Powiatu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Elbląg.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71221000-3 (Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.