Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 304 256 zł
Umowa zawarta
20 sierpnia 2026
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Bezgotówkowa bieżąca sprzedaż za pomocą elektronicznych kart paliwowych oleju napędowego do zbiorników pojazdów należących do ZUK PUŁAWY Sp. z o.o.”

Zamawiający Zuk Puławy Sp. z o.o. (Puławy, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Bezgotówkowa bieżąca sprzedaż za pomocą elektronicznych kart paliwowych oleju napędowego…”, wybierając ofertę wykonawcy Miejski Zakład Komunikacji – Puławy Sp. z o.o. Wartość umowy: 1 304 256 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Zuk Puławy Sp. z o.o.Puławy, Lubelskie (powiat Puławski →)opublikowano 21 sierpnia 2026
Wartość umowy
1 304 256 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    29 lipca 2026

    Termin ofert: 6 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    21 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Miejski Zakład Komunikacji – Puławy Sp. z o.o. (Puławy).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 304 256,33 zł (umowę zawarto 20 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail