Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
199 996 zł
Umowa zawarta
23 czerwca 2026
Okres realizacji
5 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 199 996 zł – 312 420 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi na wykonane roboty40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

BUDOWA PREFABRYKOWANEJ, MODUŁOWEJ TOALETY MIEJSKIEJ NA PL. WOLNOŚCI

Zamawiający Gmina Miasta Czarnków (Czarnków, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „BUDOWA PREFABRYKOWANEJ, MODUŁOWEJ TOALETY MIEJSKIEJ NA PL. WOLNOŚCI”, wybierając ofertę wykonawcy BUDOTECHNIKA Sp. z o. o. Wartość umowy: 199 996 zł. Złożono 4 oferty.

Wartość umowy
199 996 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~2,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    16 stycznia 2026

    Termin ofert: 2 lutego 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    21 sierpnia 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy BUDOTECHNIKA Sp. z o. o. (Pilchowice).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 199 996,00 zł (umowę zawarto 23 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 199 996,00 zł do 312 420,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 5 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail