Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Udostępnienie platformy cyfrowej oraz organizacja i przeprowadzenie międzynarodowych laboratoriów społecznych z wykorzystaniem metody CAWI i metod jakościowych, dotyczących nowych koncepcji żywności

Zamawiający Morski Instytut Rybacki - Państwowy Instytut Badawczy (Gdynia, Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Udostępnienie platformy cyfrowej oraz organizacja i przeprowadzenie międzynarodowych…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Morski Instytut Rybacki - Państwowy Instytut BadawczyGdynia, Pomorskieopublikowano 21 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 192 516 zł
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

MORSKI INSTYTUT RYBACKI - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY

1.2.)Oddział zamawiającego

Sekcja Przetargów i Zamówień Publicznych

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000144733

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Hugo Kołłątaja 1

1.4.2.)Miejscowość

Gdynia

1.4.3.)Kod pocztowy

81-332

1.4.4.)Województwo

pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL633 - Trójmiejski

1.4.7.)Numer telefonu

+48 587356108

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

mkrawczyk@mir.gdynia.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.przetargi.mir.gdynia.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-90df2402-b8e9-4fcb-84a4-58d45b617fda

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00401431

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-21

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00173467

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Up4Food (Upcycling side-streams for sustainable and healthy ingredients and new food concepts, Upcykling produktów ubocznych na rzecz zrównoważonych i zdrowych składników oraz nowych koncepcji żywności) z programu JPI HDHL Joint Programming Initiative „A Healthy Diet for a Healthy Life” finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki (nr rej. projektu 2023/05/Y/HS4/00121)

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Udostępnienie platformy cyfrowej oraz organizacja i przeprowadzenie międzynarodowych laboratoriów społecznych z wykorzystaniem metody CAWI i metod jakościowych, dotyczących nowych koncepcji żywności

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Udostępnienie platformy cyfrowej oraz organizacja i przeprowadzenie międzynarodowych laboratoriów społecznych z wykorzystaniem metody CAWI i metod jakościowych, dotyczących nowych koncepcji żywności
Przedmiotem zamówienia jest udostępnienie oprogramowania do badań społeczno-ekonomicznych (platformy cyfrowej w modelu Software as a Service (SaaS)) oraz realizacja usługi badawczej polegającej na organizacji i przeprowadzeniu międzynarodowych laboratoriów społecznych (Social labs), z użyciem metody prowadzenia wywiadów internetowych (CAWI) oraz metod jakościowych, dotyczących nowych koncepcji żywności wykorzystujących składniki pozyskane ze strumieni bocznych z produkcji i przetwórstwa żywności.

3.9.)Główny kod CPV

79300000-7 - Badania rynkowe i ekonomiczne; ankietowanie i statystyka

3.10.)Dodatkowy kod CPV

79300000-7 - Badania rynkowe i ekonomiczne; ankietowanie i statystyka

79310000-0 - Usługi badania rynku

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-10

4.2.)Okres realizacji zamówienia

4 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

5252088592

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5252088592

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

127378,80 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00192754/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-07

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

127378,80 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79300000-7Badania rynkowe i ekonomiczne; anki…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
192 516 zł
Próbka: 19 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
135 977 zł399 500 zł
Rozstęp międzykwartylowy
263 523 zł
Źródło próbki
CPV 79300000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
135 977 zł
Mediana
192 516 zł
Górny kwartyl
399 500 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Morski Instytut Rybacki - Państwowy Instytut Badawczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gdynia.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79300000-7 (Badania rynkowe i ekonomiczne; ankietowanie i statystyka). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.