Wynik częściowy: umowy w 3 z 5 części, 2 unieważniono5 części
Łączna wartość umów
8 578 387 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    5 840 000 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2
    Zakład Wodociągów i Usług Komunalnych „EKOWOD” Sp. z o. o.· Namysłów
    Wartość umowy
    940 950 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3
    MM2021 Sp. z o. o.· Koźmin Wielkopolski
    Wartość umowy
    1 797 437 zł
    4 oferty
  4. Unieważniona
    Część 4
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  5. Unieważniona
    Część 5
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
Oferty w postępowaniu
9 ofert(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wdrożenie Miejskiego Transportu Publicznego na terenie Gminy Namysłów z wykorzystaniem zeroemisyjnego taboru autobusowego

Zamawiający Gmina Namysłów, reprezentowana przez Burmistrza Namysłowa (Namysłów, Opolskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Wdrożenie Miejskiego Transportu Publicznego na terenie Gminy Namysłów z wykorzystaniem…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 8 578 387 zł. Złożono 9 ofert.

Łączna wartość umów
8 578 387 zł
Liczba ofert
9 ofertłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 5 części: w 3 wybrano wykonawcę, 2 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: KOMPLEX Sp. z o. o. (część 1); Zakład Wodociągów i Usług Komunalnych „EKOWOD” Sp. z o. o. (część 2); MM2021 Sp. z o. o. (część 3).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 8 578 387,08 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 9 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Namysłów, reprezentowana przez Burmistrza Namysłowa

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 531413159

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Stanisława Dubois 3

1.5.2.)Miejscowość

Namysłów

1.5.3.)Kod pocztowy

46-100

1.5.4.)Województwo

opolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL523 - Nyski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@namyslow.eu

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.namyslow.eu

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

www.bip.namyslow.eu; https://namyslow.ezamawiajacy.pl/app/login

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wdrożenie Miejskiego Transportu Publicznego na terenie Gminy Namysłów z wykorzystaniem zeroemisyjnego taboru autobusowego

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2cdab4d9-8fea-4213-9fc4-08c8bebdba51

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00401364

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00042458/10/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.4 Wdrożenie miejskiego transportu publicznego na terenie Gminy Namysłów z wykorzystaniem zeroemisyjnego taboru autobusowego - formuła zaprojektuj i wybuduj

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Inwestycja współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Funduszy Europejskich dla Opolskiego 2021-2027

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00336147

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IiZP.271.105.2026.AD

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

45213314-7 - Roboty budowlane w zakresie zajezdni autobusowych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

71332000-4 - Geotechniczne usługi inżynieryjne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

51314000-6 - Usługi instalowania urządzeń wideo

72318000-7 - Usługi przesyłu danych

4.5.5.)Wartość części

4816033,90 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45215500-2 - Toalety publiczne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

51314000-6 - Usługi instalowania urządzeń wideo

72318000-7 - Usługi przesyłu danych

4.5.5.)Wartość części

778450,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

44212321-5 - Wiaty autobusowe

45316213-1 - Instalowanie oznakowania drogowego

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

51314000-6 - Usługi instalowania urządzeń wideo

72318000-7 - Usługi przesyłu danych

45233150-5 - Roboty w zakresie regulacji ruchu

4.5.5.)Wartość części

1600460,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

31158000-8 - Ładowarki

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

45316213-1 - Instalowanie oznakowania drogowego

4.5.5.)Wartość części

45000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

48813100-1 - Elektroniczne tablice informacyjne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

48813200-2 - System informacji pasażerskiej czasu rzeczywistego

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

4.5.5.)Wartość części

238000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

5840000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

6284770,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

5840000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

KOMPLEX Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 7521453512, REGON: 364418157

7.3.3)Ulica

ul. Stefana Drzewieckiego 3

7.3.4)Miejscowość

Namysłów

7.3.5)Kod pocztowy

46-100

7.3.6.)Województwo

opolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

5840000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

340 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

940950,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1475311,20 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

940950,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakład Wodociągów i Usług Komunalnych „EKOWOD” Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 7521328416, REGON: 531622986

7.3.3)Ulica

ul. Mariańska 2

7.3.4)Miejscowość

Namysłów

7.3.5)Kod pocztowy

46-100

7.3.6.)Województwo

opolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

940950,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

220 dni

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1797437,08 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

2644323,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1797437,08 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MM2021 Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 6211840450, REGON: 389409354

7.3.3)Ulica

ul. Przemysłowa 1A

7.3.4)Miejscowość

Koźmin Wielkopolski

7.3.5)Kod pocztowy

63-720

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1797437,08 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

100 dni

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający unieważnia postępowanie ponieważ do terminu składania ofert wyznaczonego na dzień 31.07.2026 r. do godziny 9.00 nie wpłynęła żadna oferta.

Sekcja 19

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający unieważnia postępowanie ponieważ do terminu składania ofert wyznaczonego na dzień 31.07.2026 r. do godziny 9.00 nie wpłynęła żadna oferta.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45213314-7Roboty budowlane w zakresie zajezdn…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
442 128 zł
Próbka: 24 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
235 443 zł1 603 108 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 367 665 zł
Źródło próbki
CPV 45213· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
235 443 zł
Mediana
442 128 zł
Górny kwartyl
1 603 108 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Rejestr umów

Umowa z tego postępowania w Centralnym Rejestrze Umów

Zamawiający zgłosił zawartą umowę do rządowego rejestru. Zobacz kwotę, strony i aneksy wpisu.

Przeszukaj Centralny Rejestr Umów →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Namysłów, reprezentowana przez Burmistrza Namysłowa prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Namysłów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 8 578 387 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45213314-7 (Roboty budowlane w zakresie zajezdni autobusowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: KOMPLEX Sp. z o. o. (Namysłów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.